Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
silverhands
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Castrol Motor Yağlarında Kampanya - Kargo Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Merhaba. Hatanız olmasın. Bana sipariş no'yu yolarmısınız? Eğer ürünü aldıysanız yorumu düzeltmenizde fayda var. Buradaki yorumlara bakarsanız herkese... Mesaja git »
Castrol Motor Yağlarında Kampanya - Kargo Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
İsminiz nedir? Nasıl kaptırdınız parayı anlamıyorum. Sipariş verdiyseniz gelmiştir. Çiftlikbank sanki burası :) Ürünü aldıysanız mesaj atarsanız sevin... Mesaja git »
Motor Yağlarında Uygun Kampanya - Hemde Kargo Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Arkadaşlar, Yağ önerisi yapmıyorum en iyisi ustanıza danışmanızdır. Tüm siparişleriniz gönderildi. Teşekkürler www.madeniyag.net... Mesaja git »
Motor Yağlarında Uygun Kampanya - Hemde Kargo Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Merhaba. Şu anda en çok tercih edilen markayı satıyorum. Selamlar... Mesaja git »
Teşekkür ederim. İyi günlerde kullanın www.madeniyag.net... Mesaja git »
Motor Yağlarında Uygun Kampanya - Hemde Kargo Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Merhabalar, Kargo şirketi hem adresi yanlış otomatik girmiş hemde no yu yanlış verniş.Kusura bakmayın kargodan kaynaklanan bir gecikme olmuş. Ürünü te... Mesaja git »
Motor Yağlarında Uygun Kampanya - Hemde Kargo Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Merhaba. Gripten dolayı telefona bakamamıştım. Siparişler genelde ertesi gün kargoya veriliyor. Gelen kargo hakkında da yorum yaparsanız sevinirim. Se... Mesaja git »
Hepinize teşekkürler madeniyag.net... Mesaja git »
Motor Yağlarında Uygun Kampanya - Hemde Kargo Ücretsiz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 ay önce)
Bp visco 7000 5w30 almıştım. 13.11.2017 üretimli geldi. Ayrıca önce naylon torbaya sonrada karton koliye konularak sağlam şekilde paketlenmiş olarak g... Mesaja git »
Güzel yöntem ama amalaj ağzını iyi sıkmakta fayda var. Selamlar... Mesaja git »
Arkadaşları

crossfire

CoMiSeR

sevozgur

Low-Rider

teknikhergele

kocaballi

toggle

yasinaslan

c.devarne

drturbulance

omergenc23

1917
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
If you want to jump farther , you have to go a few steps back.Today goes to tommorrow with the help of yesterday.
Hakkında
Bana ne diyorsan sana bir fazlası

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078