Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lazarusuo
Gerçek Adberk boyacıoğlu
Doğum Tarihi17 Nisan ****
Meslekİthalat & İhracat Uzmanı
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 373
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
19.90 TL Sanus Memory Foam Tabanlıklar başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
12.90 dı fiyatı az sonra alırım biraz işim var dedim, bi baktım 19.90 olmuş... Mesaja git »
Numaralarım çok yüksek olduğundan fiyatları anormal oluyor. 4-5 ay önce hem normal hemde güneş gözlüğü olarak 2 tane yaptırdım atasuna. Hem çerçeveler... Mesaja git »
Corsair MM300 Extended Mousepad - 49TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Evde orijinal Razer Extended kullanıyorum ve hiç bir sorun yok. İş yerine çakmasından aldım, sürekli hapşırıyorum. Başta çözemedim olayı, sonradan bu ... Mesaja git »
Boyner 150 TL üzeri 40 TL İndirim (TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Ben bu Türk Telekom kodunu kullanamıyorum. Ekliyorum fakat düşmüyor fiyattan anlamadım gitti.... Mesaja git »
Web sitesinde sorun var sanırım.... Mesaja git »
Gearbest'ten 11.11'i beklemeden Donanımhaber'e özel indirimler! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Buyrun gelen mesaj aşağıdaki gibidir; The item doesn't contain accessories. We hope you can understand. Thank you so much for your continued patien... Mesaja git »
Gearbest'ten 11.11'i beklemeden Donanımhaber'e özel indirimler! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kamerada prizde dönüştürücüsüz geldi [8\|]... Mesaja git »
Bu Xiaomi Dafang 1080P Hareketli Akıllı Kamera ile kayıt yapabiliyor muyuz ? Eve 3 adet almak istiyorum bağlantılarında bir sorun olur mu ? Birde kull... Mesaja git »
Kingston 2 Adet DDR3 - Toplamda 4GB Ram - 39'a indi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
CREATIVE SB Audigy SE 30TL konusunu başlattı (3 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba. Sistem yenilediğimden elimde olan fazla parçaları satma kararı aldım. Satın aldığınız ürün elinize ulaştığında lütfen kontrolünü y... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: OCZ 600W PSU + CM 460W PSU + Crucial Ballistix 2x2GB Ram
Alıcı: ramazandeveli
Tarih: 23 Mart 2016; 9:54:39
Yorum
Forumdan yüzlerce ürün aldım. Abartısız en temiz ürünlerden ilk beşe girecek kadar temizdi. Üstüne naylonlarını yapıştırsaydım sıfır diye verirdim. Sağolsun yardımlarınıda esirgemedi.
Genel Puan

Ürün: Satılık GIGABYTE GA-945GCM-S2L anakart + E2140 İşlemci
Alıcı: speed39
Tarih: 3 Ekim 2013; 14:39:00
Yorum
sorunsuz bir alış veriş oldu çok teşekkür ediyorum başka alış verişlerde görüşmek üzere
Genel Puan

Ürün: Satılık Sıfır Ipod Touch 4. Nesil 8GB Beyaz [Ankara]
Alıcı: a.ates
Tarih: 15 Mayıs 2013; 21:57:24
Yorum
Hızlı ve özenli kargo, güvenilir satıcı. Alışveriş için teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: ###IBM P3 Sistemler (Siyah Yatık Kasa/17" Monitör)###/40TL/
Alıcı: artenis
Tarih: 31 Mart 2012; 9:47:18
Yorum
Güvenilir kullanıcı - özellikle kargo özenli :)
Genel Puan

Ürün: Satılık E5200 İşlemci
Alıcı: CavaLieR-G
Tarih: 16 Kasım 2011; 14:15:13
Yorum
hızlı kargo , eksiksiz kutu içeriği ve hepsinden önemli olan satıcı arkadaşımızın iyi niyeti . berk
Genel Puan

Ürün: [ANK] Satılık/Takaslık 17" LG Flatron T730SH
Alıcı: umit_umit2001
Tarih: 30 Kasım 2009; 20:09:24
Yorum
Ürün için sağol arkadaşım güzel vede temiz monitor
İmza
// Intel I7 4790// SCYTHE Infinity (Mugen) // MSI Z97 GAMING 5 // 4X4 GB Crucial Ballistix TACTICAL TRACER 1866MHz //
// 256GB SAMSUNG 950 PRO M.2 SSD // CORSAIR FORCE LS 120GB SSD // SAPPHIRE R9 290X TRIXX // Corsair Vengeance H2100 Wireless Dolby 7.1 Gaming Headset // Logitech Z-5500 //
// Logitech G710+ // Razer Mamba Gaming Mouse // 22" LG M227WD Full HD // THERMALTAKE CORE V51 CASE // THERMALTAKE SP 750W PSU //
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Nokia

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094