Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ÇeK!RDeQ
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi5 Mayıs ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VDSL Yok, ADSL Sinyali Geliyor - Hat Değerleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İlgili arkadaşlara teşekkürler, şuan herşey sorunsuz. Sorunu devam arkadaşlarada biraz sabırlı olmalarını tavsiye ederim. Bazen süreç yoğunluğa bağlı ... Mesaja git »
VDSL Yok, ADSL Sinyali Geliyor - Hat Değerleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Denemiştim o tür ince ayarları da ama sorun başka birşeyden. Bugün içinde geri dönüş yaparlar diye bekliyorum.... Mesaja git »
Yeni Güncelleme: Dün bölgemde yapılan çalışmadan dolayı yaşadığım DSL sinyalinin gelmemesi sorunundan sonra bugün eve geldiğimde DSL sinyalinin geldiğ... Mesaja git »
Geçen gece gibi bağlantım sağlanmış, evde testini yapmışlar 35 sorunsuz çalışıyormuş. Bende test etmek için dün öğlen bakmak istedim fakat DSL sinyali... Mesaja git »
Öyle yaptım, bakalım bundan sonraki süreç nasıl işleyecek. Umarım kısa sürede çözüme ulaşır.... Mesaja git »
Modemini ve hat değerlerini paylaşır mısın? Endişelendiğim kısım anlatmak istediğimi anlatamadığım için oluşacak bi arıza kaydı tutulması oluyor. Müşt... Mesaja git »
VDSL Yok, ADSL Sinyali Geliyor - Hat Değerleri konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce TurkNet'e geçişim sağlandı. Aktivasyon süreci bitti, TurkTelekom ekipleri gelip transferi teyit ettiler. Önceki mo... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
G930 yarın da düşmezse 28'i beklemeden almak lazım. Daha da artarsa kötü olur. Geçen sene oldu mu 28 ve sonrasında fiyatların düştüğü ?... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
O fiyata gerçek 7.1 kulaklık yok zaten. Piyasadaki neredeyse tüm kulaklıklar sanal 7.1. Razer Tiamat 7.1 ve ASUS STRIX 7.1 var sanal olmayan, onları... Mesaja git »
Çekilişle Bir Tane Star Wars: Battlefront(PC) Dağıtıyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yeni PC toplama arefesindeyken çıkar umarım :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063