Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KORKMAZ60
Gerçek AdHAKAN KORKMAZ
Doğum Tarihi5 Ağustos 1974
MeslekMemur
KonumTokat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 47
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 40 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gigabyte gt420 2 gb 128 bit konusunu başlattı (8 sa. önce)
Gigabyte gt420 2 gb 128 bit ekran kartı(31.1.2017) HB faturalı garantili kutulu 1 aylık ürün-170 tl [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/35422... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
persi yi ilk defa bu kadar istekli gördüm... Mesaja git »
oyunuda alalı çok oldu ama bırakmıştım tekrar kurdum böyle bir hata alıyorum.... Mesaja git »
sa arkadaşlar data editörde siyah ekran hatası alıyorum işletim sistemi win 10 çaresini bilen varmı acaba... Mesaja git »
Eyvallah teşekkürler... Mesaja git »
Sa arkadaşlar bu kılıç level atladıkça oda level atlamıyormuydu benim aklımdamı öyle kaldı acaba,kılıçta normalde slot yoktu ben slot açtım ondanmı ol... Mesaja git »
Eyvallah hocam teşekkürler... Mesaja git »
Ya bir tepe gibi bir yerde kız geralth dan kılıç istiyor sonra kılıç eğitimi yapıyorlardı ve !!! o görev nerdeydi hatırlayan varmı... Mesaja git »
Ya bir kız geralth dan kılıç istiyor sonra kılıç eğitimi yapıyorlardı ve !!! o görev nerdeydi hatırlayan varmı... Mesaja git »
The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
The Witcher 3 Türkçe Yama Projesi (Forumdan çıkan çeviri): http://forum.donanimhaber.com/m_110088760/tm.htm #30 Ağustos 2016'da çıkan GOTY ile b... Mesaja git »
Arkadaşları

oulcan35

aminoasit

catalepsy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: High Power 560 watt
Alıcı: destroy287
Tarih: 23 Mart 2017; 1:36:08
Yorum
Mükemmel derecede iyi kargolanmış tertemiz bir ürün sattı abimiz bana. Eline emeğine sağlık abi. İnşallah başka alışverişlerimiz de olur.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.100