Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KORKMAZ60
Gerçek AdHAKAN KORKMAZ
Doğum Tarihi5 Ağustos 1974
MeslekMemur
KonumTokat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 48
Son mesaj tarihi: 8 dk. önce
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar bu şemaları topladım ama gine yapamıyorum kılıçların bazılarını kılıç eksik ve usta seviye diyor ne yapmam lazım acaba... Mesaja git »
Gigabyte gt420 2 gb 128 bit konusunu başlattı (20 sa. önce)
Gigabyte gt420 2 gb 128 bit ekran kartı(31.1.2017) HB faturalı garantili kutulu 1 aylık ürün-170 tl [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/35422... Mesaja git »
Sanırım orayı geçtim hocam zaten yeniden başlamak niyetindeyim :)... Mesaja git »
Arkadaşlar bu oyunun en iyi zırh seti olarak forumlarda viper (engerek yeşil) seti olduğunu okudum ve bir yaşlı kadın satıyormuş.Hearts of stone daki ... Mesaja git »
Tamam hocam teşekkürler.... Mesaja git »
Hocam dün akşam baktım yüklü ama kapalıymış ben onları açtım fakat cirinin de yen inde kıyafetleri aynıydı değişmedi yani acaba oyundan çıkış giriş ya... Mesaja git »
Hocam DlC ler inmiş gözüküyor oyun giriş sayfasındada açık kapalı modu vardı ordanda açtım ama oyun içinde nerden yapıldığını bulamadım berber vs var ... Mesaja git »
Arkadaşlar bu kıyafet dlc leri nerden yapılıyor oyunun giriş sayfasından açtım ama nerden yapıldığını bulamadım bir türlü... Mesaja git »
Verdiğin bilgiler için teşekkürler hakkını helal et.Bu oyunla beraber gelen harita dlc leri oyun ilerlediğindemi açılıyor? Post vs onları kılıçları be... Mesaja git »
Teşekkürler buldum onu sormamıştım harıtayı açınca sadece bulunduğum şehir çıkıyor diğerleri gözükmüyordu diğer şehirdeki görevleri yapmak istediğimde... Mesaja git »
Arkadaşları

oulcan35

aminoasit

catalepsy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: High Power 560 watt
Alıcı: destroy287
Tarih: 23 Mart 2017; 1:36:08
Yorum
Mükemmel derecede iyi kargolanmış tertemiz bir ürün sattı abimiz bana. Eline emeğine sağlık abi. İnşallah başka alışverişlerimiz de olur.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.141