Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kadeverus
Gerçek Adilter
Doğum Tarihi22 Mart 1986
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Istanbul Doha 08 haziran gidis 17 haziran donus 2 kisi olmak uzere fiyat tekliflerini pm den beklerim.... Mesaja git »
Koçtaş %10 İndirim konusunu başlattı (2 ay önce)
koctas.com.tr'den yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde %10 İndirim saglayan kod 10 TL'dir. İndirim miktarinda üst limit bulunmamaktadir. ilg... Mesaja git »
Hepsiburada Alınık Çek konusunu başlattı (2 ay önce)
Hepsiburada sitesinden 2400 TL üzeri telefon alışverişi için çek alınıktır.Tekliflerinizi PM atınız lütfen.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açık... Mesaja git »
Jestiniyap.com %14indirim kodu konusunu başlattı (3 ay önce)
jestiniyap.com mobil uygulama ve sitede geçerli %14 indirim kodu 4TL. İlgilenenler PM lütfen.... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ucuzabilet.com sitesinden kredi kartimla yapilacak 200 tl ve uzeri bilet alimlarinda 20 tl indirim uygulanir. Bilgi icin PM  Sitenin kendi indiriml... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
ucuzabilet.com sitesinden kredi kartimla yapilacak 200 tl ve uzeri bilet alimlarinda 20 tl indirim uygulanir. Bilgi icin PM Sitenin kendi indirimleri... Mesaja git »
5000 Turkcell Sarı Kutu Puan 20 TL konusunu başlattı (5 ay önce)
5000 Turkcell Sarı Kutu Puan satılıktır.İletisim için PM lütfen.... Mesaja git »
Beymen %70 + %20 indirim konusunu başlattı (5 ay önce)
Beymen ve Beymen Club Outlet Mağazaları'nda %70'e varan indirime ek %20 indirim saglayan kod 10 tl dir. Detay: 06-17 Aralık 2017 tarihleri ara... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Biletall.com'dan yapılacak altlimitsiz yurt içi yurt dışı her yöne uçak bileti alımlarında geçerli 40 TL İndirim yapan Kod 18 TL'dir.  İndirim Kodunu... Mesaja git »
Biletall.com 40 TL indirim konusunu başlattı (6 ay önce)
Biletall.com'dan yapılacak altlimitsiz yurt içi yurt dışı her yöne uçak bileti alımlarında geçerli 40 TL İndirim yapan Kod 18 TL'dir. İndirim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094