Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
M!R4G3
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi18 Mayıs ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Düşük MHz 16 GB ram Vs yüksek MHz 8Gb Ram başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar adam 10 gün önce üye olmuş, 250 mesaj atmış. Avatarı, nicki, imzası GTA 5'den oyunuyla alakalı şeyler. Siz de ciddiye alıyorsunuz. Belli ki... Mesaja git »
Sistem Toplandı Fotoğraflar Eklendi. (3700 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam açıkçası Ryzen'ler çıktığından beri Intel'i takip etmeyi bıraktım. Anakart konusunda çok yardımcı olamayacağım ama marka olarak MSI yerine Asus ... Mesaja git »
Sistem Toplandı Fotoğraflar Eklendi. (3700 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Anakarta ne kadar bütçe kaldı hocam?... Mesaja git »
Bu sistem nasıl olur başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam bence şu an eski teknolojiye (x6 1100t) yatırım yapmanın hiç bir anlamı yok. Sanırım oyun amaçlı kullanacaksınız bilgisayarınızı. Ya bekleyin bi... Mesaja git »
Rica ederim. Tamamen toplayınca fotoğraflarını bekliyoruz hocam.... Mesaja git »
Hocam ben Phanteks'i öneririm. Elite'i hiç araştırmadım ancak S340 ile karlıştırmalarını çok araştırmıştım. Genel olarak Phanteks'in malzeme kalitesin... Mesaja git »
[Sistemi Topladım] 5.500 - 6.000 TL Bütçe - Sistem Tavsiyesi Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hayırlı olsun hocam. Konunun tamamını okuyamadım ama FreeSync destekli ekran kartı olmadan monitör 75 hertz çalışmıyor diye biliyordum ama yanlış mı b... Mesaja git »
14.000TL İle Sistem Toplama Yardımı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam ben de sizin gibi düşünüyordum uzun süre. Geçen ay Amazon.de'den (kulaklık ve mikrofon), bir iki hafta önce de Amazon.com'dan (güç kaynağı ve iş... Mesaja git »
Eski Sisteme İleride Kullanılabilecek Parçalarla Upgrade başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam ilk mesajda dediğim gibi yeni sistem için toplamayı düşündüğüm parçaları uzun zamandır araştırıyordum. SLI yada Crossfire yapmayacağım için gerç... Mesaja git »
Eski Sisteme İleride Kullanılabilecek Parçalarla Upgrade başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Çok sağolun hocam. 45 kere bakılmış konuya, bir tek siz cevap verdiniz. 154.5 mm yüksekliği olan Deepcool Gammax 400 Blue siparişi verdim Amazondan. Y... Mesaja git »
Arkadaşları

575m

wtcancan

LEON-X
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063