Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
M!R4G3
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi18 Mayıs ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASUS TP410UR Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam ne gibi olumsuz yorum olduklarını söyler misiniz? Ben de şuan Yoga 520 ile Asus arasında kaldım, o yüzden her bilgi önemli benim için.... Mesaja git »
ASUS TP410UR Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Merhaba hocam, ben de i5 versiyonunu almayı düşünüyorum. Yabancı kaynaklarda incelemeler iyi gibi, siz ne sorunu olduğunu öğrendiniz?... Mesaja git »
Dikey Supurge Tavsiyesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Merhabalar, Dikey supurge kullananlar,hangi marka-model oldugunu ve memnun olup olmadiklari bilgisi verebilirler mi? bir dikey supurge almak is... Mesaja git »
Dikey Supurge Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Üstadlar Karcher VC 5 hakkında yorumlarınız nedir? Teknosa'da indirim çekim var ve oradaki seçenekler arasında en iyisi bu gibi duruyor.... Mesaja git »
Satılık r9 270 2gb 256 bit başlıklı konuyu favorilerine ekledi (29 gün önce)
Asus r9 270 2gb 256 bit ekran kartı satılıktır kutusu yoktur fiyat 300 tldir... Mesaja git »
SATILIK EVGA gtx 750ti FTW başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
ekran kartımı bir üst modele gecmek için satıyorum garantisi yok oc yapılmadı çok temiz bir kart 400 tl... Mesaja git »
satılık bilgisayar parçaları (işlemci-ram- ekran kartı-kasa) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Dip fiyatlar yazılmıştır. Lütfen pazarlık için mesaj atmayınız. Parçaların hepsi sorunsuz çalışır durumda. Dileyen test ederek elden alabilir. i5 250... Mesaja git »
3 yıllık i5 4.nesil kasa kelepir satılık başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar ürünü 2 yıl önce vatandan topladım.Ürünün özellikleri: -i5-4460 3,30ghz 6mb ön bellek -8 gb ram -nvidia geforce gtx 750 -120gb kingston ssd... Mesaja git »
Asus gtx750ti "350TL" başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Asus gtx750ti satılıktır istanbul içi elden verilir test imkanı sunulur SABİT FİYAT 350TL 05308227438 hızlı satış için... Mesaja git »
The Breaker - New Waves başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Zaten en az 6 ay yazmışım en fazla yazmamışım ki Şu anda Trinity Wonder diye bir projeleri var, çok tutmadı. Bu seneye büyük ihtimal-olmadı bir daha... Mesaja git »
Arkadaşları

575m

wtcancan

LEON-X
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094