Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Crash_35
Gerçek AdMurat Ergunalp
Doğum Tarihi24 Eylül 1985
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 178
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vücudumda Aşırı ELEKTRİK VAR?! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benimde vukuatlı bir ayakkabım var ne zaman giysem araca dokunamıyorum. O yüzden onu giymeme kararı almıştım. Sorun ayakkabıda olabilir. Evdeki elektr... Mesaja git »
Xbox One Destiny 2 Türk Clan & Guild - PVE & PVP başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merbaba, Desty 2 ye arkadaşımla birlikte başladık. Clan için davet gönderdim. Gamertag: CrashKSK Özelden numaramı ileteceğim. Teşekkürler... Mesaja git »
Meraketmeyin bende mağazadan aldım, hepsi açıktı. Ne kodda ne de üründe en ufak bir sorun yoktu.... Mesaja git »
Vatan Faturalı Garantili Evga GTX 1060 6GB SuperClocked başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Satıldı... Mesaja git »
Xbox için Black Friday (Kara Cuma) indirimleri başladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Media Markttan 2499 a BFV li paketi almış bulunuyorum gerçekten efsane fiyat... Mesaja git »
Iphone x ile takaslık Iphone 8+ Space Gray konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhaba, İphone 8 Plus'ımı alalı henüz 1 ay bile olmadı. İlk günden beri kılıfı ve ön cam koruyucusu ile birlikte kullanıyorum. Sıfırı neyse o dur. Ku... Mesaja git »
Merhaba, Ekran kartım 07.01.2017 Tarihinde Vatan Bilgisayardan satın alınmıştır. Garantisi devam etmektedir. Mining vb. atraksiyonlarda asla bu... Mesaja git »
HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
AVR şuan PC ye bağlı. Ben optic kablo ile bağlantıyı yapıyorum. hdmi ile bağlarsanız her PC yi açtığınızda görüntü alabilmek için AVR yi de açmanız ge... Mesaja git »
HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Rica ederim. Kutuyu artık açacak mısınız bari bu arada avr ve hoparlör uyumuda çok çok iyi. Düşük ve yükses seslerde oldukça temiz ses alabiliyorsunu... Mesaja git »
Arkadaşlar Xbox one x i bugün bağladım. AVR 161S cihazı 4K çalıştırıyor. Xbox ayarlarında 24 ve 50hz'e izin ver özellikleri de devrede. Sadece HDR akt... Mesaja git »
Arkadaşları

cukleski

teac

Babangida Babayaro

rasmoon

fatihabus

Nerding_Gamers
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Sıfırdan Farksız Vatan Faturalı + Garantili Xbox One S 500GB
Alıcı: BertanOrgun
Tarih: 3 Nisan 2018; 15:23:20
Yorum
ürünle ilgili her konuda bilgiyi üşenmeden veren güvenilir satıcı.Problemsiz bir alışveriş yaptım.Ayrıca arkadaş oldukça kibar ve hoş sohbetli.
Genel Puan

Ürün: XBOK ONE 1TB +Quantum Break +Forza6 +Alan Wake - Sıfır TR Garanti
Alıcı: ibocan1978
Tarih: 5 Eylül 2016; 15:43:15
Yorum
Genel Puan

Ürün: İzmir >> İNDİRİM >> Orjinal Elit 120 gb Hdd + Orjinal slim Gamapad
Alıcı: BassJackers
Tarih: 19 Temmuz 2012; 1:28:07
Yorum
Dediği gibi tertemiz ve sorunsuz bir cihaz
Genel Puan

Ürün: satıldı
Alıcı: DAVID GILMOUR
Tarih: 13 Temmuz 2012; 23:51:59
Yorum
ürün sorunsuz elime ulastı .kendisine tesekkur ediyorum .
Genel Puan

Ürün: PS3 ORJİNAL SONY DUALSHOCK 3 SIXAXIS GAMEPAD
Alıcı: hasomen
Tarih: 9 Aralık 2010; 17:47:48
Yorum
İmza
AMD Ryzen 7 2700x @Noctua NT-H1 || MSİ X470 M7 AC || EVGA gtx 1060 SC 6GB || NZXT Kraken X62|| Kingston HyperX 16GB (8X2) DDR4 3000MHz CL15 || Corsair 460x RGB || SAMSUNG 970 EVO M2 SSD 250GB || WD Blue 1 TB || Seasonic 650w Focus+ Gold || Logitech G710 BLUE || Logitech G502+ steelseries mass
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
Xbox One
TV
Sony
Xbox Live GamerTag
CrashKSK

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125