Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eritroblastosis
Gerçek Adferhat sarı
Doğum Tarihi1 Eylül 1985
Meslekdoktor
İlgi Alanlarıotomobil
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
tüm bunlar için 7500 tl ödemiş olacaksınız yani, bence çok yada volvo servislerine gıcık olduğumdan kazanmalarını istemiyorum galiba, istanbulda inter... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
s60 dan önceki aracım golf idi 24000 km de aldığımda kavrama bitirmişti ve standart kullanılmıştı, ben kavrama değiştikten sonra tüm beklemelerde vite... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Verdiğiniz modeli inceledim çok mantıklı sadece agm değil (agm olmasının ne önemi var bilmiyorum) fiyat olarak da benim baktıklarımdan 150 tl daha uyg... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Aslında orjinal taraftarıyım ama Volvo servislerine özel bi antipatim var, hiç bir işim rast gitmedi kendileriyle, foto için ayrıca teşekkürler, ne öz... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
İlginize teşekkürler, dikkate alıp kontrol etmekte fayda var, bahsettiğiniz açıdan bakmamıştım... Mesaja git »
Aslında aracımda LPG de olduğundan orjinal 70 amper yerine 72 hatta 80 amper mi alsam hem cca değeri de doğal olarak marş basma gücü de daha iyi olur ... Mesaja git »
Start stop yapan küçük 2. bi aküvar evet ama onda sorun olduğunu zannetmiyorum, diğer konvansiyonel akü start stop destekler özellikte ve agm olması g... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
merhaba herkese, aracım geç marş aldığından aküsünü değiştirmem gerekiyor, benden önceki pinti sahibi adını duymadığım saçma sapan düz 70 amperlik bi ... Mesaja git »
( Edit Yorum yapanlar gelsin )Oto yıkmaya gittim 150 lira fiyat çekti başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İsteyen esnaf istediği fiyatı ister bunda hiçbir sorun yok, sorun biz tüketicilerde 20 liralık yıkama sonrası kaç kişi fiş istiyor? Arkadaşlar yıkama... Mesaja git »
15.000 Bakımı Fiyatı DİZEL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
o 136.50 tl tutan şey işçilik, ama ondan önce neden 4.5 lt fıçı yağa 230 tl alındığını sorgulamak lazım, sarf malzemelerin hepsi dışarıda yarı fiyatı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.086