Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eritroblastosis
Gerçek Adferhat sarı
Doğum Tarihi1 Eylül 1985
Meslekdoktor
İlgi Alanlarıotomobil
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İzmir-Antalya arası yol ve mola yeri için yardım başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
aydın nazilli üzerinden giderken erken çıkacaksanız nazillide uğur derin dondurucu fabrikasının önünde bi mekan var adını hatırlıyamıcam ama nazilli ç... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
bende de aynı araç var izmir gibi istanbulla tarfiği kıyaslanmayacak bir yerde 11 lt altını görmedim hiç, istanbul trafiğinde yaktığınız değerler dur ... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu arada benden başka lpg li volvo kullanan yok heralde, belki merak eden olur dursun kenarda diye bayram tüketimimi yazayım, aracım 2011 2.0t prins... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
şanzıman yağını 80000 km de değiştirdim yaklaşık bir sene önce, eşimin aracını da 5 yaşına girince değiştirmiştim aynı aylarda, tesadüfmüdür bilmem am... Mesaja git »
istanbul için florya beşyolda tam mez in karşısında emrecan özel volvo servisi vardır, rutin bakım balata değişimleri hatta ufak tefek hasarlarımı bil... Mesaja git »
izmir arkaslardan bahsedebilirim, iki servis var biri karşıyaka diğeri gaziemirde izmiri bilen bilir iki servis arası yarım saat ya var ya yok, geçen ... Mesaja git »
merhaba geçen sene karabağlarda alarmon oto da iki aracıma da llumar cam filmi yaptrmıştm, ön cam dahil iki araç için 500 tl ödedim bir senedir hiçbir... Mesaja git »
volvo s80 2.0... Mesaja git »
İzmir içi Ekspertiz Önerisi. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
merhaba evet ben memnun kaldım, dediğim gibi önemsiz sarf malzemelerin ömrüne kadar fikir belirtiyorlar, ekspertizde genel olarak otm vitesin ömrü h... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
deri bakımı için bende meguiars kullanıyorum yarım saati geçmiyor uygulama önce nemli bezle deriyi nemlendirmek lazım sonrasında da kuru bir beze sakı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090