Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eritroblastosis
Gerçek Adferhat sarı
Doğum Tarihi1 Eylül 1985
Meslekdoktor
İlgi Alanlarıotomobil
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
direksiyon titremesi benim 2011 model aracımda da var özellikle sabahları daha belirgin, zaman zaman sanki şerit ihlali uyarıcısı gibi de şiddetli üst... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
kendiliğinden izofixli ise koltuğunuz sanırım polar yeterli olacaktır ama çok kalıjn bir katman yapıp stabilitesini bozmamaya dikkat edin, ben de bunu... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
olayın akışında gelişen ciddiyetsizlik bir yana size veya volvoya özel bir durum değil malesef, tüm otomobil galerileri aracınız için benzer rakamlar ... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yazılım ile yakıtın düşmesi yalan, önceki s40 aracımda yaptırmıştım bende, dizellerde tork daha belirgin artıyor benzinli araçta ne olur tecrübe etmed... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
geçtiğimiz hafta sonu aracımın yıllık yağ bakımı yağ filtresi ve hava filtresi değişimi için yetkili servisten yaklaşık fiyat istedim 950-1000 tl iste... Mesaja git »
Cam Filmi Sökme başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
cumartesi günü izmirde sıkı kontrol vardı ve sene sonuna kadar tüm türkiyede kontroller devam edecek diye duydum bende 206 tl yedim 1 numara film ile,... Mesaja git »
bujiden ziyade enjektörleriniz kirli olabilir, özellikle uzun süre şehir içi kullanılmış yüksek km araçlarda devir görmediği için enjektörler tıkanabi... Mesaja git »
Araç lastikleri kaç yılda yada kaç bin km.de değiştirilimeli başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
lastiğin depo ömrü 8 yıldır, araç üstünde km bağımsız ömrü 5 yıldır, standart kullanıcı için lastik değişimi araç kullanım tarzı ve çevre şartlarına b... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
servis benim aracıma da 0w-30 yağ koymuştu geçen sene, 10000 km yaptım eksiltme olmadı ama yokuş yukarı gazladığımda turbodan bir kaç kez ıslık sesini... Mesaja git »
UZUN YOLDA UYANIK KALMAK İÇİN TAVSİYELER başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
redbul + kave içerseniz ve bilinmeyen bir aritminiz varsa ölürsünüz, redbull gibi aşırı şeker içeren her içecek kafein etkisi biter bitmez uyku yapar,... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109