Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
@XEL
Gerçek AdAksel Zeytinciler
Doğum Tarihi25 Nisan 1986
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2003
2. el mesaj sayısı: 135
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samyang 12mm f2.0 NCS Lens Arıyorum konusunu başlattı (bir yıl önce)
Fujifilm uyumlu olacak.... Mesaja git »
xXX FUJIFILM " X " İnceleme ve Paylaşım XXx başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Samyang 12mm f2.0 lensi olup satmak isteyen varsa talibim.... Mesaja git »
Merhaba, Fuji sisteme geçtiğim için Samsung sistemimi elimden çıkarıyorum. sattığım lensler şöyle: 16mm F2.4 Pancake i-Function Beyaz Renk L... Mesaja git »
Samsung NX300 4 lens ile birlikte! konusunu başlattı (3 yıl önce)
arkadaşlar merhaba, iki yıllık nx300'ümü set halinde satmayı düşünüyorum. 30 aralık'ta garantisi doluyor, faturası mevcut. temiz kullan... Mesaja git »
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
arkadaşlar merhaba, iki yıllık nx300'ümü set halinde satmayı düşünüyorum. 30 aralık'ta garantisi doluyor,faturası mevcut. temiz kullandım; sadece... Mesaja git »
349 DÖNEM BURDUR 3'üncü P. Eğt. Tug. 58'inci P. Eğt. A. K.lığı başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
ben de varım istikham sınıfı ilk katılışını yapacağı sınıf okulu / eğitim merkezi 3'üncü p. eğt. tug. 58'inci p. eğt. a. k.lığı burdur ... Mesaja git »
349. DÖNEM (12 ARALIK 2012) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
hayırlı tezkereler herkese =) İstikham Sınıfı İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 3'üncü P. Eğt. Tug. 58'inci P. Eğt. A. K.lığı ... Mesaja git »
Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
hayırlı tezkereler herkese =) İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 3'üncü P. Eğt. Tug. 58'inci P. Eğt. A. K.lığı BURDUR İlk Ka... Mesaja git »
Ekstrası Bol Garantili Nintendo Wii konusunu başlattı (7 yıl önce)
Konsol Bimeks`ten 19.07.2011 tarihinde alınmıştır, faturası mevcut ve garantisi devam etmektedir. İçerik: - Nintendo Wii Sports Pack konso... Mesaja git »
Ekstralarıyla Garantili Nintendo Wii başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
teşekkürler, tek tek satmayı düşünmüyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

sol7dier
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125