Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
akay75
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak 1975
Meslekmemur 657
İlgi Alanlarıpc,pc,pc.....
KonumAdana,Ceyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HYUNDAI ELANTRA ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
2011 elamtranın buji kodları nedir lpg için olanlarından takacağım... Mesaja git »
HYUNDAI ELANTRA FAN KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
2015 style design plus'ta hız sabitleme var. Style modelinde yok.... Mesaja git »
40-47 bin arası otomatik araç önerisi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
merhaba arkadaşlar mevcut aracımı değiştirmeyi düşünüyorum.başlıkta belirttiğim aralıklarda otomatik bir araç bakıyorum.aklımda şimdilik 3 araç var... Mesaja git »
2015 yepyeni Honda Jazz ANA KONU... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, 2012 Jazz CVT konusunda geçtiğimiz ay Erkan arkadaşımızın casus fotosunu paylaştığı yeni Honda Jazz günışığına çıkmış görün... Mesaja git »
2008 Model Jetta 1.4 TSİ 140Hp Comfortline Satılık başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
güncel midir? ilana ulaşılmıyor.... Mesaja git »
Archelot'tan Lenovo P1 Pro aldım kargo hızlı ve paketleme güzeldi.Telefon sorunsuz ve güzel. İlgisi için teşekkür ediyorum.... Mesaja git »
HYUNDAI ELANTRA FAN KULÜBÜ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Arkadaşlar bu başlık daha önce açılımıştı ama yeniledim... Kapanan Fan Kulübümüz Yeniden açılıyor... Elantra başta olmak üzere tüm Hyundailere hiz... Mesaja git »
Huawei G8 Ana Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
huawei g8 telefonum elime ulasti Öne çıkan özelikler; 32 gb hafiza 3 gb ram parmak izi okuyucu 3000 mha batarya microsd card metal... Mesaja git »
FORD FOCUS III 2011 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Ford coupe diye Ford tarafından yine piyasayı yoklamak için tasarım resimleri basına sızdırıldı.Burdadna FOCUS III ün olası tasarımını izleyebiliriz. ... Mesaja git »
Lada Vesta,Lada XRAY,Vesta WTCC ANA KONU... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Lada gerçekten büyük oynuyor http://i.hizliresim.com/5pl4kj.jpg yeni lada XRAY http://i.hizliresim.com/rYkjRN.jpg ... Mesaja git »
Arkadaşları

TheNorth

IcemanTURK

SchowaLie

kurs@tz

babaeski39

Maxthon

cato16

Eksi-1

Faheka_

metars82

Görkem XF

chief53

erdemsuslu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
En Büyük Düşmanım Nefsimdir...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Huawei
Oyun Platformu
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.203