Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kurukum
Gerçek AdSavaş IŞIK
Doğum Tarihi29 Mart ****
MeslekElektrik Mühendisi
KonumSakarya,Serdivan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
LeTv Le Pro 3 Ana Konu ★★★ Konu İçeriği ★★★ Teknik Ö... Mesaja git »
7 GECE BALKAN TURU 189 EURO (Tatil.com) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Tatil.com 'dan daha önceden 2018 Mart ayı için Orta avrupa satın almıştım. Bugün telefonuma mesaj geldi. 189 Euro 'ya Balkanlar turu yapmışlar... Mesaja git »
Daha önce hiç alıveriş yapmadım buradan fiyatlar nasıldır bilmem ama ilgilenenler bakabilir. AdresimExpress ile ödeme de 40 tl indirim varmış. ... Mesaja git »
💳💳💳sahibinden.com 1-30 eylül de 100 tl ye varan Worldpuan başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
01 Eylül - 30 Eylül 2017 WorldPuan Kampanyası World’e özel sahibinden.com’da 50 TL’ye varan Worldpuan fırsatı! • Kampanya kapsamında 1- 30 Eylü... Mesaja git »
LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Arkadaşlar böyle bir konu yokdu ben de açıyım başlatayım dediğim sizin de desteğiniz ile tüm lounge kampanyalarını burada toplayalım. MAXİMİLES... Mesaja git »
Uzun zamandır devam eden 4k grubumuzda 1 kişilik yerimiz açıldı. 3 aylık(temmuz, ağustos, eylül) 24 tl olacak şekilde katılmak isteyen arkadaş varsa ... Mesaja git »
Mevcut netflix 4k grubumuza 1 arkadaşın çıkması sonucu 1 kişilik yerimiz oluşmuştur. Aylık 10 TL den 3 ay için 30 Tl olacak şekilde düşünen arkadaşla... Mesaja git »
Arkadaşlar Merhaba. Türkçe Oyunlar konusunda bir çok kişi hatalardan dolayı ikilemde kalıyor. Bazı insanlar sırf mağaza sekmesinde Türkçe yazmadığı iç... Mesaja git »
magzter üyeliği - yıllık 28.95 TL başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Arkadaşlar bugün 3 aylık magzter üyeliği aldım. 16.04.2017 tarihinde sona erecek. Kişi başı üyelik ücreti 8 TL den 3 kişi daha alabilirim. Düşünenl... Mesaja git »
Mevcut aboneliğimizden 1 arkadaşın ayrılması nedeni ile 1 arkadaşı ocak ayı itibari ile arıyoruz. Aylık 10 TL 3 aylık 30 TL olacak şekilde katılacak v... Mesaja git »
Arkadaşları

mcalisir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
svs

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063