Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kerimcem
Gerçek Adkerem cem
Konumİstanbul,Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 62
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları22
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
onemli olan insan hayatıdır ama anlayana... adam bacak bolumunden fazla doğramış gelişigüzel fark yok acilen anatomi dersi al köpeğin ön ayakları isk... Mesaja git »
Milli Eğitim'den okullara "Abdülhamid" emri başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
rte kendine benzetiyor ondan yağ olsun diye zor donemlerin adamı diye atatürke bir gonderme yok........ Mesaja git »
kaybol...düşmansınız hemde bir numara..adamlar sırf dindar diye gıcıklığınız başka bir nedenide yok....1 köpek 1000 suriyeli etmez diyecek kadar bile ... Mesaja git »
komandolar dağlarda yılan sürüngen ne bulursa yer ben tankçıydım konserveyle idare ettik dağlarda pek işimiz yoktu...gorseldekide dağ tavşanı anatomi ... Mesaja git »
zaten tuttuğu canlıya bakarsak ön bacaklardan dağ tavşanı olduğuda açık daha nerden mok atıcaksınız ben onu merakediyorum..... muhalif olmak demek ken... Mesaja git »
askerliğin a sından anlamayan ergenler doluşmuş yine konuya orda ne bulursan yersin sürüngenler yılan böcek dahil 5 yıldızlı otel sandınız herhalde an... Mesaja git »
Şarjlı Piller Hakkında Her Şey başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
li-402 Gearbest ten almıştım flash indirimli uygundu bayağa ..5 dolara aldım tr de kazık.... Mesaja git »
esiri öldürürsen dinende katil olursun.....sadece senle savaşana öldürme izni vardır teslim olana fiske vurma hakkın yok...... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
sanak kart adı sütünde ek kart ana kartına yansıycak extrende görcen..... Mesaja git »
Şarjlı Piller Hakkında Her Şey başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
denemek amaçlı ikea 1000 liklerden aldım bakalım elimde liitokala 4 lü şarj elti var iyimidir şarj etmede? farede ara sıra lag oluyordu eski alkalinde... Mesaja git »
Arkadaşları

pleksiglass

spacemonkey

Bukalemun

alicans35

CAPTAIN_34

HIM666

Purone

fatihmc

Nabukadnezar

lRealPerest

turkeytv

admyzc

Peekay

warcity

gecesesi.35

y u do dis

Meiyo Senshi

deryatek

Neque

LastFaded

Festen

ABSOLUT.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.508