Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kerimcem
Gerçek Adkerem cem
Konumİstanbul,Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 62
Son mesaj tarihi: 46 dk. önce
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları22
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bunun postayla alakası yok kalsik satıcı dolandırıcı methodu ürün stoktada az oluyo veya sırf çakallıktan ne yapıyor aynı ülkeden 3-4 kişiye aynı taki... Mesaja git »
pazartesi resmi tatil ya ağdalı salı gelir anca eline...... Mesaja git »
ems tarking bolumunden bakabilirsin %100 ems evet ptt teslim edicek ama özel muameleyle arkadaş iletişim için ordaki numarayı arasın...ozel kargo bu a... Mesaja git »
Singapore EMS bu air mail değil türevi değil..ozel kargo...posta yolu değil..orda yansıması doğal bagıntılı çünkü..... Mesaja git »
resmen şansızlığın dönmüş benimde fransız olduğum cins birşey bu takip nosu bu ama çözdüm ;).......sana ems teslim edicek iyki yazmışsın ...ems le tem... Mesaja git »
çok pahalı bir ürünü takipsiz gondermesi kelek zaten ben ürünün ucuz olduğunu sandım pardon..aç rededicek yüksek ihtimal aliexpress mahkmesine git şu ... Mesaja git »
sen aç dene şansını dene aliexpress tecrübeyle öğreniliyor tecrübe edersin...rededip süreni bekle diyecek olcağı o..... Mesaja git »
6 ay once filan süre dolmadan açamıyordun son 7 aydır dispute açmadım..biliyorum merkaetme....hiç bilmemiş biri olarak kafadan 70-80 gün diyorum bekle... Mesaja git »
he ürün gelmedi olarak açabiliyonmu bir dene istersen? çok biliyosan ne soruyon..... eskiden açamıyodun süre dolmadan şimdi denedim açıldı kural deği... Mesaja git »
aliexpress kanunları gereği koruma süre bitiminin oncesinde dispute açamıyon diye biliyorum satıcıyla görüşürsün..30 nisanda alman imkansız...mart son... Mesaja git »
Arkadaşları

pleksiglass

spacemonkey

Bukalemun

alicans35

CAPTAIN_34

HIM666

Purone

fatihmc

Nabukadnezar

lRealPerest

turkeytv

admyzc

Peekay

warcity

gecesesi.35

y u do dis

Meiyo Senshi

deryatek

Neque

LastFaded

Festen

ABSOLUT.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.656