Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kerimcem
Gerçek Adkerem cem
Konumİstanbul,Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 55
Son mesaj tarihi: 3 dk. önce
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 dk. önce)
mağza başı 15 dolarlık harcamada kullanılcak kupon....... Mesaja git »
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (12 dk. önce)
anladım seçkin kupondu...sadece 10 $ lıktan faydalancaz anladığım kadarı ile...2 seçkin çin 25-30 luk alışveriş yapmam gerekiyor herhalde...... Mesaja git »
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (27 dk. önce)
şimdi ugreenden 15 dolarlık alışveriş yapsam yarın 10+2 birleşirmi yoksa sadece 10 mu olucak yardımcı olursanız sevinirim...... Mesaja git »
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
ugreenden 10 dolaralık kuponu kaptım mutluyum :D... Mesaja git »
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
mağzanın üstünden aldığım seçkin kuponda yansımıyorki şu an...komplike sapıtık..... Mesaja git »
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
aliexpresss kafayı yedi ...ürünlerin bir kısmı indirime girdi bir kısmı değil kupon tarihlerinde tarih değişti...halen indirime giren var sırayla.... Mesaja git »
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
site sapıtık bazı mağzalarda yansıdı kimsisinde yansımadı alışveriş yapmayın bekleyin....on sayfada resmi olarak başladı...hatta saniye sayıyor.. Sal... Mesaja git »
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
site sapıtık bekleyin oturmadı...çoğu ürün indirimsiz fiyatında..... Mesaja git »
halen kazık fiyatları listede çoğu ürünün 7 yıl fiyatları ve seçkin kuponlar yansımadı halen..... Mesaja git »
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
ben yabancı forumlarıda inceledim testleri ben t2 alıcam ses kalitesi ve pil omru daha yuksek..bir çok kişide ağır diye şikayet etmiş zaten t3 den..... Mesaja git »
Arkadaşları

alicans35

fatihmc

Nabukadnezar

lRealPerest

turkeytv

Peekay

y u do dis

deryatek
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.391