Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kerimcem
Gerçek Adkerem cem
Konumİstanbul,Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 62
Son mesaj tarihi: 23 dk. önce
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları17
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Meral Akşener Yeni Parti 25 Ekim Ankara Nazım Hikmet Kültür Merkezi başlıklı konuya yorum yazdı (23 dk. önce)
nerden biliyon vermediğimi asla partibaz biri değilim haziran seçimlerinde vermedim..... Mesaja git »
Cat6 hat cekicemde yardım? konusunu başlattı (bir sa. önce)
malum 30 senelik bina telefon kablosunun ucunu yenilerken elimde kalıyor artık bakır cürümüş remsen şimdi arkadaşlar tesisatımı ben kendim cekicem eli... Mesaja git »
ülkenin ciddi anlamda muhalafete ihtiyacı var bir nesil ecevit erbakan demirelle yaşlandı...hepsi koltuğa zamplı bizde..kaybeden gidecek arkadaşım ama... Mesaja git »
Akpli olarak eski Aksaray Eminönü civarını özlüyorum... başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
sen nerde yaşıyon beverly hills demi?... Mesaja git »
şimdiki abd-kürt planı iran-türkiye savaşı fitili....yemezler...kuyu kazma o...... Mesaja git »
Akpli olarak eski Aksaray Eminönü civarını özlüyorum... başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
benim bahsettiğim daha çok sosylojik pislik o gorulen yerler mahalle aralarıydı abartmanıza gerek yok...34 yaşındayım okey haliç civarı kokardıda çöp... Mesaja git »
Akpli olarak eski Aksaray Eminönü civarını özlüyorum... başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
yeminle düzgün adam gibi bir oluşum görsem akp ye oy vermem hataları affedilmiycek boyuta ulaştı artık..... Mesaja git »
"Türkçülük yapmak bölücülüktür" başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
insan şahıs kendi ırkının popoflamasını yapabilir ama bir siyasi partinin yapması hoşuma gitmiyor haklı olarak bölücülük oluyor..adam haklı konuşmuş..... Mesaja git »
Resmen içine yapıldı yani midem bulanıyor artık hemen terketme sürecine giriyorum bugün bir geziyim dedim resmen iğrenç olmuş, suriyemi arabistanmı be... Mesaja git »
atan insanlar var ben burdaki akp nin belediye başkanından yılıp chp nin başkanına atmıştım adam bizim taraflı eğitimi iyi diye atmıştım dindar bir il... Mesaja git »
Arkadaşları

spacemonkey

alicans35

CAPTAIN_34

HIM666

fatihmc

Nabukadnezar

lRealPerest

turkeytv

Peekay

gecesesi.35

y u do dis

Meiyo Senshi

deryatek

Neque

LastFaded

Festen

ABSOLUT.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
5.672