Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gamlipervane
Gerçek Adİbrahim Karaaslan
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İninal Kart Hakkında Her şey! (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Humble Bundle'de kullanılabilir mi? Ona göre gidip alacağım.... Mesaja git »
Kur'an Meali (i. eliaçık) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Andolsun Biz Kur'an'ı zikr (öğüt alıp düşünmek) için kolaylaştırdık. Fakat öğüt alıp-düşünen var mı? Kamer/35 Kur'an'ı asgari düzeyde anlayabilmek ... Mesaja git »
Mehmed Akif'in Yaktırdığı Kuran Meali Bulundu ve Basıldı! başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Hastalığı sebebiyle gönüllü sürgün olduğu Mısır'dan Türkiye'ye döndüğünde meali bir arkadaşına teslim edip, "Sağ olursam bunu senden alırım, ölürsem y... Mesaja git »
Mehmed Akif'in Yaktırdığı Kuran Meali Bulundu ve Basıldı! başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Merak ediyorum, bu meali gereksiz görenler neye dayanarak böyle bir şey söylüyorlar. Öncelikle, Kur'an söz konusu olduğunda hiçbir şekilde tek bir y... Mesaja git »
Kur'an Meali (i. eliaçık) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Elmalılı'nın meali başlangıç için biraz ağır olabilir. Sanılanın aksine dili epey ağırdır, hatta ilk sadeleştirmesi çıkana kadar doğru düzgün kims... Mesaja git »
Takaslık Dota 2 Key konusunu başlattı (6 yıl önce)
WoW Battlechest keyiyle anında takas edebilirim. Bunun dışında da tekliflere açığım.... Mesaja git »
#### World Of Warcraft Eşya ve Karakter Pazarı #### başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Elimde MoP Beta key var. Fakat oyunla alakam ilk yirmi levelle sınırlı olduğu için kullanamıyorum. Battlechest keyiyle, ya da en azından on beş - yirm... Mesaja git »
Osman Gazi en büyük Türk katliyamcısıdır başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Sadece Osman Gazi değil ki? Osmanlı geleneğinde var bu 'iktidar aşkı'. Yani büyüyünce isyan eder diye küçücük çocukları katledip bunu vacib, zorunlu, ... Mesaja git »
Mezarlıktan çıkan ilginç kağıtlar ? SSli ve sonuc başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
Merhabalar. Babaannemin ve dedemin mezarına bir akrabam çiçek ekmeye çalışırken toprağı kazdığında oraya gömülü bir kağıt parçası olduğunu görm... Mesaja git »
Otobüste Tanıştığım Kız [SS'li] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
Geçen gün İzmir'den Balıkesir'e gelmek için Uludağ Turizmin otobüslerinden birine bindim oturdum otobüsün kalkmasını bekliyorum. Kızın biri geldi durd... Mesaja git »
Arkadaşları

ZEUS__

Nerueger

StubB

Etkisizeleman

wizQ
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
west indies, kızıl elma, itaki, maçin! uzun yola çıkmaya hüküm giydim. beyazların yöresinde nasibim kalmadı yerlilerin topraklarına karşı suç işledim zorbaların arasında tehlikeli bir nifak uyrukların içinde uygunsuz biriyim vahşetim beni baygın meyvaların lezzetinden kopardı kendime dünyada bir acı kök tadı seçtim yakın yerde soluklanacak gölge bana yok uzun yola çıkmaya hüküm giydim. /uzak nedir? kendinin bile ücrasında yasayan benim için gidecek yer ne kadar uzak olabilir? başım açık, saçlarımı ikiye ortadan ayırdım kimin ülkesinden geçsem şakaklarımda dövmeler beni ele verecek cesur ve onurlu diyecekler halbuki suskun ve kederliyim korsanlardan kaptığım gürlek nara işime yaramıyor rençberlerin o rahat ve oturmus lehçesinden tiksinirim boynumda bana yargı yükleyenlerin utançlarından yapılma mücevherler sırtımda sağır kantarı gizli bilgilerin mataramdaki suya tuz ekledim, azığım yok uzun yola çıkmaya hüküm giydim. / bir hayatı, ısmarlama bir hayatı bırakıyorum görenler üstünde iyi duruyor derdi her bakışta askerken kantinden satın aldığım cep aynası bazı geceler çıkarken uçarı bir gülümseyişle takındığım muşta gibi lükslerim de burda kalacak siparişi yargıcılar tarafından verilmiş bu hayattan ne koku, ne yankı, ne de boya taşımamı yasaklayan belgeyi imzaladım burada bitti artık işim, ocağım yok uzun yola çıkmaya hüküm giydim.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063