Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Şifalı Bitki
Gerçek AdSalih ÇALIŞKAN
Doğum Tarihi11 Şubat 1985
KonumBalıkesir,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Easyhoon'un faker'dan daha iyi olması başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
* Hah işte ben de tam senin gibi arkadaşlardan bahsediyodum gelip de ağzımın payını verdiğin iyi oldu. * Faker 2015 de mükemmel ötesiydi ya 1vs9 oyn... Mesaja git »
Easyhoon'un faker'dan daha iyi olması başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
* Ben 2015 Worlds'de Faker eski Faker değil hem performansı hem de kendine güveni çok düşük, takımı resmen Marin sırtlıyor dediğimde beni burada eşeğ... Mesaja git »
Sütun mu stun mu stan mı yoksa ??? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
http://karikaturistan.com/wp-content/uploads/2013/05/iste-bunlar-hep-seks-yigit-ozgur.png... Mesaja git »
Lee Sin Legendary Skin başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
* Yahu şu Rito Geyms'e vakıf yada hayır kuruluşu muamelesi yapmayı bırakın arkadaş. * Adamlar şirket, ticari kuruluş yani kar amacı güden bir işlet... Mesaja git »
7.6 Yaması Geliyor Tarihi : başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
* Ne reklam yaptın be bilader. * O değil de kaynak olarak kendi sitesini gösteren adam da gördük sonunda... Mesaja git »
Anivia oyunun en zor 2-3 şampiyonundan biridir net başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
* Hem konu açıyorsun hem de yorum yazana atar gider yapıyorsun. * Gerçekten çok sinir bozucu bir tipsin.... Mesaja git »
Hesap satış konum neden siliniyor? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
* Attığın linkler muhtemelen gözden kaçmış konulardır. * Onun dışında bu konudaki kurallar gayet net.... Mesaja git »
karthus ve s almak başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
* Konuyla alakasız ikili muhabbetlerinizi özel mesaj yoluyla yaparsanız hem konuyu kirletmemiş hem de konu sahibine saygısızlık etmemiş olursunuz.... Mesaja git »
Sizce Bir Forum Nasıl Yönetilmeli? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
* Bazı olayların dışında kalmış üyeler yöneticilere neden bu kadar yüklenildiği noktasını maalesef kavrayamamış. Başımdan geçen bir olayı paylaşayım o... Mesaja git »
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
* Hocam ya nasip dedik yurt dışından geçtik bakalım siparişi onun neticesini bekleyeceğiz artık.... Mesaja git »
Arkadaşları

LynXMaSTeR

Teemo Erdoğan

Blade Waltz

Xerneo

Ao Sol

GodyB
Pano

Ao Sol
13 Mart 2017; 19:17:23
Cansın sen can
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hello darkness my old friend.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
LG
Takım
Galatasaray
Notebook
Acer
LOL
Rumble
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Eğer benim mesajımı alıntıladığınız veya herhangi bir şekilde benden bahsettiğiniz halde size yönelik bir cevap yazmıyorsam mutlaka sizi engellemişimdir. Bu yüzden ısrarla benimle muhatap olmaya çalışmanızın bir manası yok zira belli ki ben sizinle muhatap olmak istemiyorum.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.130