Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Şifalı Bitki
Gerçek AdSalih ÇALIŞKAN
Doğum Tarihi11 Şubat 1985
KonumBalıkesir,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
* Kasa hesabı, sahte para veya komşudan alınan borç üzerinden yürürseniz hata yapma olasılığınız yüksek. * Sorulara bu şekilde eklenen garnitürler ka... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
* Bu ne berbat bir yorum yahu. * Meramınızı hakaretler, yakışıksız lakaplar veya aşağılamalar olmadan dile getirmekten aciz misiniz? * Yoksa böyle z... Mesaja git »
Silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
* Ben 2 ay önce Mi Mix 2 aldım. * Oldukça memnunum.... Mesaja git »
FC Barcelona | Roma: 3-0 :BARCA başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
* Kim o dünya? * Senin küçük dünyan mı... Mesaja git »
FC Barcelona | Roma: 3-0 :BARCA başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
* Yalnız bu çok iyiymiş * Missi Biy La Liga'da istatistik kasmaya daha net konsantre olacaktır artık. * Suarez sağda solda kambura yatıp faul almaya... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
* Bir Muslera'nın itirazlarından gördüğü kartlara bakıyorum, bir de Emre'nin istisnasız her maç hakemin yeddi ceddini kalayladığı halde görmediği kart... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
* Trabzonspor'u, ne kadar skora yansımasa da, çok güzel bir futbolla döve döve yendik. * Geldim şurada 2 goy goy yapar keyfini çıkartırım diye ama na... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
* Hay Belhandanızın da Şnayderinizin de sizin artık... * Kabak tadı verdi kısır tartışmalarınız iyice.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
* Ne yazdığını göremedim zira seviyen görür görmez blokladım seni soğan erkeği. * Haberin olsun da yani o kısıtlı beynini böyle şeyler için zorlama d... Mesaja git »
* Hadi yavrum, hadi çocuğum git kendi bölümünde ağla. * Burada millete küfür ederek giden 3 puanı geri getiremezsin... Mesaja git »
Arkadaşları

LynXMaSTeR

Teemo Erdoğan

Blade Waltz

Xerneo

Ao Sol

GodyB

xDelici

hayvandadüşünür
Pano

Ao Sol
13 Mart 2017; 19:17:23
Cansın sen can
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hello darkness my old friend.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
LG
Takım
Galatasaray
Notebook
Acer
LOL
Rumble
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Eğer benim mesajımı alıntıladığınız veya herhangi bir şekilde benden bahsettiğiniz halde size yönelik bir cevap yazmıyorsam mutlaka sizi engellemişimdir. Bu yüzden ısrarla benimle muhatap olmaya çalışmanızın bir manası yok zira belli ki ben sizinle muhatap olmak istemiyorum.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.465