Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Şifalı Bitki
Gerçek AdSalih ÇALIŞKAN
Doğum Tarihi11 Şubat 1985
KonumBalıkesir,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sağlıcakla Kalın... konusunu başlattı (5 ay önce)
* Anladım ki buralar artık bana göre değil be gençler. * Ne bölümde ne de forumun kahir ekseriyetinde bana hitap eden tek bir şey bile göremiyorum a... Mesaja git »
Herkes hakettiği yerde midir? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
* Bölümde free post kasılıyo dediler yanlış mı geldik... Mesaja git »
Herkes hakettiği yerde midir? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
* Elbetteki herkes hak ettiği yerde değildir. * Mesela ben Balıkesir'de yaşıyorum ama en az bi Bursa falan hek ettiğimi düşünüyorum.... Mesaja git »
Ben de adalet yuruyusune cikacagim başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
* Tostları söylediniz mi lan? * Benimki sucuklu çift kaşarlı olsun.... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
* Cybex Onyx... Mesaja git »
* Olum bak yapmayın şöyle durduk yere bamlatıyosunuz kendinzi * Sonra da sağda solda yöneticiler şöyle adminler böyle diye ağlıyosunuz cık cık... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
* TR gönderimi olmayan ürünleri satın almanın her hangi bir çözümü yok. * Fiyat takibi için The Camelizer diye bir browser eklentisi var.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
* Ben de verileri oradan yazdım zaten. * İlkokul seviyesi matematiğiniz var ise 2014-2016 yılları arasındaki kaçırdığı maçları toplayıp benim verdiği... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
* Leiva Lazio'ya transfer oldu. * Sakatlanmaya yatkın olan bir oyuncu Leiva 2 sezonda 6 defa sakatlanıp toplam 24 lig maçı kaçırmış bir oyuncu. 2011-... Mesaja git »
Arkadaşları

LynXMaSTeR

Teemo Erdoğan

Blade Waltz

Xerneo

Ao Sol

GodyB

xDelici

hayvandadüşünür
Pano

Ao Sol
13 Mart 2017; 19:17:23
Cansın sen can
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hello darkness my old friend.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
LG
Takım
Galatasaray
Notebook
Acer
LOL
Rumble
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Eğer benim mesajımı alıntıladığınız veya herhangi bir şekilde benden bahsettiğiniz halde size yönelik bir cevap yazmıyorsam mutlaka sizi engellemişimdir. Bu yüzden ısrarla benimle muhatap olmaya çalışmanızın bir manası yok zira belli ki ben sizinle muhatap olmak istemiyorum.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.173