Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Şifalı Bitki
Gerçek AdSalih ÇALIŞKAN
Doğum Tarihi11 Şubat 1985
KonumBalıkesir,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nissan Pulsar'ı Tavsiye Eder Misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
* Konuyu açan arkadaş ÖTV siz fiyatından değil satış fiyatından bahsediyor hocam 70 bin derken.... Mesaja git »
League Of Legends Takımlarına Logo başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
* Güzel bir düşünce tebrik ederim. * Lakin mesela ilk mesajı atan arkadaş konuyu görmüş ve sırf bundan faydalanabilmek için foruma üye olmuş ki tek... Mesaja git »
S7 Sezon Ortası Değişiklikleri (Özet) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
* Halihazırda konusu açılmış durumda. https://forum.donanimhaber.com/2017-sezon-ortasi-na-giris--125547920... Mesaja git »
* Rica ederim. * Konuda bazı arkadaşların serzenişlerini görüyorum son günlerde bu konulara kendimce açıklık getirmek istiyorum. * Siparişi ipta... Mesaja git »
* Teşekkür ederim. * Ürünler Malaysia Post ile tek paket halinde geldi. * Ürün içeriğini ve fiyatını pakete yazmayın demiştim; Gift olarak işare... Mesaja git »
* Aslında resim koymuştum fakat nedense görünmüyor. *Buyurun linkler: http://www.gearbest.com/vapor-accessories/pp_613192.html http://w... Mesaja git »
* 16 Mart tarihli siparişim an itibariyle tarafıma ulaşmıştır. ... Mesaja git »
TBF YARI FİNAL [SUP vs FB] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
* Lane Bully şampiyon seçersen haliyle öyle olur. * Ama en nihayetinde 3-1 kaybedersin işte... Mesaja git »
Thresh ile Nasıl Baskın Atılmaz ''Cruella'' (Klip+Gif) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
* Efsaneler hatırlanmaz mı usta... Mesaja git »
Thresh ile Nasıl Baskın Atılmaz ''Cruella'' (Klip+Gif) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
* Olum ne kızdırıyosunuz lan adamı. * Herkes Yellowstar kadar Thresh oynicak diye bi kaide yok sonuçta elinden geleni yapmış adam... Mesaja git »
Arkadaşları

LynXMaSTeR

Teemo Erdoğan

Blade Waltz

Xerneo

Ao Sol

GodyB
Pano

Ao Sol
13 Mart 2017; 19:17:23
Cansın sen can
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hello darkness my old friend.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
LG
Takım
Galatasaray
Notebook
Acer
LOL
Rumble
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Eğer benim mesajımı alıntıladığınız veya herhangi bir şekilde benden bahsettiğiniz halde size yönelik bir cevap yazmıyorsam mutlaka sizi engellemişimdir. Bu yüzden ısrarla benimle muhatap olmaya çalışmanızın bir manası yok zira belli ki ben sizinle muhatap olmak istemiyorum.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125