Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
musdi
Gerçek AdMustafa Başka
Doğum Tarihi8 Ağustos 1979
MeslekBilgi İşlem
Konumİzmir,Menderes
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 111
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[DH]-------------Megane I Kulübü-------------[98-04] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Sanki 50-70 bin km arası araç satıyorlar.190000 bin olmuş motor yarı ömrünü bitirmiş zaten.Ne diyelim para bizim araç onların.Başka marka modele veya ... Mesaja git »
[DH]-------------Megane I Kulübü-------------[98-04] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Klimasız almayın.Meganın Rxi modeli en dolusu.Ancak 18000 tl ile abs çift hava yastığı rxt-dinamik-expression modellerden temizi çıkıyor.Sahibinden.co... Mesaja git »
Teşekkürler blackdıamond.Dün rxi full model kaçırdım.Tüpsüz hemde.Yakın yer olmasa içim yanmayacak.... Mesaja git »
Teşekkürler Alphace ve blackdıamond . RTA ve RTE ler tavsiye edilmiyor.Tabi donanımı az.Bende herşeyi olsun istiyorum.Fiyatlarda uçmuş.Biran önce bulu... Mesaja git »
Teşekkürler Alphace ve blackdıamond . RTA ve RTE ler tavsiye edilmiyor.Tabi donanımı az.Bende herşeyi olsun istiyorum.Fiyatlarda uçmuş.Biran önce bulu... Mesaja git »
Yinede satmak isteyen arkadaşlar olursa sevinirim :)... Mesaja git »
Aradığım araç meganın arka bagajı gibi düz olmalı altı da yere yakın olmayacak.Dün Whosvogen 2000 model 1.6 buldum.Tank gibi araba.Kaporta sağlam ve k... Mesaja git »
Bende 2001 - 2003 model Megane 1 StationWagon RXT-RXİ-EXPRESSİON-DYNAMİK modellerden FULL olanlarını arıyo rum.İnşallah bulurum temiz bir araç.... Mesaja git »
Alınık Arızalı K3715 Vodafone modem konusunu başlattı (4 yıl önce)
Alınık Arızalı K3715 Vodafone modem alınacaktır. İçindeki şerit data kablo kısmı lazım 2 adet şeritli kablonun 1 tanesi kopmuş. Önerisi... Mesaja git »
Satılık -XFX GeForce 7800 GT ekran kartı soğutucusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
1 adet var.PM gönderdim.... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ALINIK- Intel Quad LGA 775 Q9000 veya üstü islemci
Alıcı: seroni
Tarih: 12 Aralık 2011; 18:06:16
Yorum
Güvenilir bir arkadaş. Hızlı ve Sorunsuz bir alışverişti.
Genel Puan

Ürün: ALINIK--- NOCTUA NH D14 -- Thermalright Ultra Extreme 120 Rev.C
Alıcı: sifremen
Tarih: 10 Eylül 2011; 14:15:38
Yorum
İlgili ve Dürüst Bi DonanımHaber Üyesi..Hayırlı Olsun..
İmza
Gigabyte EP45C-DS3R-İNTEL Q9650 4 ÇEKİRDEK 12 MB İŞLEMCİ -2* 2 =4 GB HyperX 1066 Mhz DDR2 RAM-NVIDIA GTX460 1 GB 256 BİT-LG FLATRON M227WD FULL HD TV-Western Digital 1 TB 64 MB SATA-INTEL SSDSA2M160G2HP 160 GB SSD HDD -Corsair Graphite 600Twm White Beyaz Kasa-PSP 700 WHATT POWER SUPPLY-THERMALRIGHT ULTRA 120 EXTREME.Philips Dvd-Ram

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109