Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gamerr00
Gerçek Ad 
KonumZonguldak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pc ye yüklenince reset atıyor yardım lütfen konusunu başlattı (6 yıl önce)
pc ye azcık yüklenince hemen reset atıyor kendi kendine biliyorum bu durumun bbir çok nedeni olabilir ama ben aynı sorunu daha önce yaşayan veya bilgi... Mesaja git »
: ekranda ses seviyesini göstermiyor laptopumda başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
cvp verebilecek kimse yok mu acaba internette araştırdım fakat herhangi kayda değer bir bilgiye ulaşamadım... Mesaja git »
: ekranda ses seviyesini göstermiyor laptopumda başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
laptopu aldıımda içinden sadece boş bir cd çıktı şimdi ne yapmam gerek hala çözüm getiremedim aslında şu an için çok da önemli bir şey değilmiş gibi... Mesaja git »
: ekranda ses seviyesini göstermiyor laptopumda başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
cvp için tşekkürler fn f1 olmadı fakat dierini deniyeceğim... Mesaja git »
: ekranda ses seviyesini göstermiyor laptopumda başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
evet gençler aranızda yardımcı olabilecek yok mu... Mesaja git »
ekranda ses seviyesini göstermiyor laptopumda konusunu başlattı (8 yıl önce)
laptopumda önceden ses açıp kapatınca ekranda gösteriyordu fakat artık göstermiyor nerden kaynaklanıyor olabilir bu sorun lütfen yardım bu arda... Mesaja git »
: Bildiğiniz slow şarkılar(güzel) başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
3 doors down--- here without you... Mesaja git »
: Ayıbı ben mi yaptım onlar mı?? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Ace- Ayıp yatakta olur.... Mesaja git »
: Amerika'ya gitmek istiyorum... başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: systemstyle Bu yaz inşallah dil okuluna gidicem Amerika'ya :) hangi okula ve ne aracılığyla gidiceksin ben de gitmey... Mesaja git »
: Laptop tavsiyesi bugün şiparişi veriyorum artık başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
packard bell in modeline karar verdim yarın siparişi veriyorum packard belli aldığım zaman acaba servis sorunu yaşarmıyım yani servisi nasıl bilgisi o... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141