Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cagdeg
Gerçek AdÇağatay
Doğum Tarihi8 Temmuz 1987
MeslekÖğretmen
KonumKocaeli,Gebze
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[center] Deniz Bonus bireysel kredi kartları ve banka kartlarıyla (kuyumculuk hariç) tüm sektörlerde , 1-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında, farklı gün... Mesaja git »
arkadslar 2 senedir kullaniyorum yorumlari okuyunca acikcasi biraz uzuldum bu tlfdan o kadar sikayetci olan varmiydi.. iki senedir iki uc gunde bir de... Mesaja git »
*** gittigidiyor.com *** da kargo avantajları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Satış yapmak için u tercih edenler gönderecekleri ürünün kargosunun ne tuttuğunu buradan görebilirler. [color=#FF0000][/color] %18 KDV ilave edilece... Mesaja git »
GPS Tracker hakkında bilgisi olan arkadaşlar tavsiye lazım başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Ali express'ten gps tracker alıcam satıcılara sordum hangileri imei numarasını değiştirir diye bir iki ürün ön plana çıktı tk08 gt003 her iki cihazda ... Mesaja git »
GT02A GPS takip cihazı 14.45 dolar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
kendim almadım ancak almayı düşünüyorum, sms atılıyormuş cihaza, bulunduğu yerin koordinatlarını mesaj olarak geri atıyormuş http://www.aliexpres... Mesaja git »
23 Nisan Oyuncak İndirimleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
21-24 nisan arasi carforlarda oyuncaklar yuzde 40. Indirimli diger firmalarida link atarsak tek baslik altinda... Mesaja git »
Maxell Mikrofonlu Mavi Kafa Bantlı Kulaklık - 5TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
n11 satisa kapali zaten... Mesaja git »
Maxell Mikrofonlu Mavi Kafa Bantlı Kulaklık - 5TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
webdenal... Mesaja git »
mail atmislar yok die gondermeyecekler... Mesaja git »
Starbucks kampanya 1 alana 1 bedava başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Arkadaslar sturbuckstayim. Bir white çaklıt moka alana ikincisi hediye. Orta boy iki taneye 10.,75 odedim. Neskafe 1 tl ciler gelmeden. Pazara kada... Mesaja git »
Arkadaşları

cenkozgen

OlguErhan

Şerbetçi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Herkesin hayatına kimse karışamaz
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Beşiktaş
TV
Philips
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Packard Bell
GPS, Navigasyon
Navitech
Fotoğraf Ekipmanları
FujiFilm
Basketbol
Beşiktaş
İşlemci
Intel
Anakart
Intel
Ekran Kartı
Gigabyte
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094