Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kaotika
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi5 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Amerikan mandasına girseydik n'olurdu? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
lehrer35 hocama katılıyorum. Dünya yüzünde sömürge olup da, manda olup da refaha ermiş hiç bir ülke yoktur, böyle bir şey mümkün değil, adı üstünde ... Mesaja git »
: Kuantum ile ölümsüzlük mümkün mü ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Üst üste 10 kere kurtulmayı başarırsa iddiası doğru mu yanlış mı anlaşılır. Nicolas Cage'in oynadığı Next isimli filmde filmin kahramanının buna benze... Mesaja git »
: zombi kavramının kökenleri başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Ghostun türkçesi hayalet, zombinin türkçesi hortlaktır.... Mesaja git »
: 6 kanallı helikoptere geçiş sürecim ve sonuç :) başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orjinalden alıntı: muzaffer1989 hayırlı olsun bence 3 kanaldan başlayıp 4-6 diye gitmeliydiniz bu hobide helikopter son nokta fakat siz son nokt... Mesaja git »
: 6 kanallı helikoptere geçiş sürecim ve sonuç :) başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Yeni helikopteriniz hayırlı ve uğurlu olsun. Bende de Trex450 var, ondan önce lamav4 ve HBK3 vardı. E-sky firmasının lama helikopterindeki başarısına ... Mesaja git »
: Aydın Kime Denir? Nasıl Aydın Olunur? başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
"Kime ve neye göre" sorunsalı burada da karşmıza çıkıyor. İşine gelenler "aydın" işine gelmeyenler " sözde aydın".... Mesaja git »
: zaman nezaman başladı? başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: lehrer35 Zaman, sürecin ölçüm aracıdır. Kendi koyduğumuz ölçüm aracını asıl olarak alıp sorgulayamayız. Ben bu söze... Mesaja git »
: USB Modem’lerin artık yeni adı: “Zımbırtı” başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
İnternet kullanıcılarını cahil yerine koyup ahlak bekçiliğine soyunarak internet sitelerini sansürleyen zinhiyetten başka türlü bir tanım beklenemezdi... Mesaja git »
: Amerikan Olmak Üzerine başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Döküntü, bu çok derin bir konu. Entropi yasası yüzünden biz bunu başaramadık. Yani bir tarafı düzeltirken diğer taraf daha fazla bozuluyor. Türk adını... Mesaja git »
: Kadınlar görsel değil midir? Değilse neden? başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Erkek için kadın nasıl ise kadın için de erkek aynı. Yani her ikisi için karşı cins görsel bir nesne. Sadece erkek egemen toplumlarda erkeğin bakış aç... Mesaja git »
Arkadaşları

M

harina

ANDREI

Relusion
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
3.578