Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HRNclk777
Gerçek Adharun celik
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMAZON İKİNCİ EL ALIM SATIM, YARDIMLAŞMA KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ssd satmak isteyen?120 gb... Mesaja git »
[SATILIK] Kingston HyperX 8GB DDR3 1600MHz (Ücretsiz kargo) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Teknik verileri nedir... Mesaja git »
İntel SSD 180 GB 330 Serisi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
İntel SSD 180 GB 330 Serisi 200 tl indirim yok takas yok m.2 sata geçtiğim için satılıkSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
SATILIK - Kingston 8GB (2x4GB) HyperX Genesis DDR3 1600MHz CL9 Ram başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
İlandaki ramler kendi sistemimde 2012 yılından beri aktif olarak kullanmakta olduğum ramlerdir. Sistemi 16GB(8x2)'a güncellediğim için boşta kalmı... Mesaja git »
Halkbank Parafcard Kampanyaları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Paraf Günüm Paraf ile size özel ayrıcalıkların tadını çıkarın! Kampanyanızı ve kampanyanızın zamanını siz belirleyin, Paraf dileğinizi gerçe... Mesaja git »
BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
aslında geçen yıl bu konuyu açmıştım . hemen silinmişti. amacım şu, Bunlar türkiyenin en yaygın marketleri aşağı yukarı bütün ilçelerde var ne... Mesaja git »
Arabayı 10 kuruş yüzünden satamadık (aksilikler serisi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Edit : Round 2 'de araç satıldı. Alana hayırlı uğurlu olsun kazasız sürüşler dilerim. 10 kuruşluk mevzu da yapılandırma ile alakali bir sorunmuş. ... Mesaja git »
BP Mazot 4.20 ₺ (Ankara) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Ben 4 yıldır powerwax dan alıyorum . 1.4 TSI golf e. Araç da bi sıkıntı olmadı. Piyasanın 20 kuruş altında . Ford başer otonun yanında... Mesaja git »
Arkadaşlar YouTube açılmıyor neden?... Mesaja git »
Kredi Kartımdan Google *flyingcok 900 TL para çekmiş konusunu başlattı (27 gün önce)
Arkadaşlar benden habersiz para çekilmiş ,kartı iptal ettirdim ama böyle bişey nasıl olabilir. Yarın bankaya gidip itiraz etmem gerekiyomuş. Verirler... Mesaja git »
Arkadaşları

seF[o]

Extrem_06

Çöl Gezer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Gigabyte Nvidia GeForce GTX 460 OC
Alıcı: mamad
Tarih: 25 Ağustos 2015; 22:28:14
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş oldu. Ürün gayet temiz ve Harun beyin tarif ettiği gibiydi. Buluşmaya tam zamanında geldi ve güzel bir şekilde alışverişimizi tamamladık. Kendisine teşekkür ederim. :)
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.203