Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
evren79
Gerçek AdErdal
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumIsparta,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bizim Toptan'da 40TL İndirim Fırsatı - Mastercard gereklidir başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Biraz önce kartimda sorun olmamasina rağmen "ödeme alınamamıştır." uyarısı verdi.sanırım yeterli sayıya ulaştılar.... Mesaja git »
DeFacto Kapşonlu Şişme Mont 129,99 TL | Amazon.com.tr başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Mağazada bircok mont ve hirka denedim.iç astarlar hep dar.montlar veya hirkalar uzerime oluyor ama iç astarin bedenle alakasi yok.2 hafta once %20 faz... Mesaja git »
Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Sitelerin hediye çeki - Puan - chip para v.s ile sıcak olabilecek altın alış fırsatlarını bu başlık altında toplayalım. Altın alışverişinde 4 ta... Mesaja git »
Silikon Kılıf + Temperli Cam Ekran Koruyucu 4,50 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kargo ücreti kapıda ödenir.kargo ücreti belli değil ayrıca.... Mesaja git »
Banyonun Tavanı Çöktü (SS'li) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Öncelikle geçmiş olsun. Bina kaç yıllık ? Fotoraf tam net görünmüyor ama demirler nervürsüz(dişsiz) gibi duruyor. En son 2000 yılında yasaklandı nervü... Mesaja git »
Kapsadığı : DHL , TNT, Fedex , DB Schenker USA , DHL G. F , Air Cargo , Post/EMS(with USPS) , Container , Bill Of Lading... Mesaja git »
N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
n11 üst banner'a koymuş, en geç 1 Ekim Pazartesi başlar diyorum. İndirim Kuponu: Tık Hız: Her gün 20:00'da mobil uygulamadan çarkı çevir. Kup... Mesaja git »
SON DAKİKA...DİYANET BÜTÇESİ 10.5 MİLYARA ÇIKARILDI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Diyanet işleri başkanlığı'nın 2019 bütçesi yüzde 34.36 artışla bütün tasarruf tedbirlerini alt üst edip 7.7 milyar liradan 10.5 milyar liraya çıka... Mesaja git »
"4lleafclover" kullanıcı adıyla instagramda gözlük ve gözlük çeşitleri ile ilgili beni takip edenlere dm yoluyla yardımcı olacağım.Takip etm... Mesaja git »
Kitapyurdu 24 Eylül de herkese platin üyelik başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
24 Eylül 2018 tarihinde, 00.01 - 23.59 saatleri arasında mevcut ve yeni tüm kitapyurdu.com üyeleri Platin Üyelik avantajlarından faydalanabilecektir. ... Mesaja git »
Arkadaşları

darkbluem

nynpkl

andy1

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125