Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
renkci
Gerçek Ad 
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İslamın en büyük ispatı efendimizin mucizelerdir. Mucizeleri araştırıp öğrenebilirsin. Nerden bileyim uydurulmadığını diye sorabilirsin. O dönem efe... Mesaja git »
Yapımda emeği geçen herkese helal olsun. İstemezükçü zihniyet birazdan çamur atmaya başlar... Mesaja git »
SON DAKİKA... RTE:İNSANSIZ TANK ÜRETECEĞİZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Nerdeen nereye..... Mesaja git »
birader banane akp den akp yi mi savunuyorum ben... Mesaja git »
akp ve mhp nin ne oldugunu zaten biliyoruz. samimiyseniz chp hdp koalisyonunu da yazarsınız... Mesaja git »
(15 mart Yeni editler.)Kızlar resmen bana hesap ödetip kaçtı. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yuh... Mesaja git »
CHP an itibariyle bitmiştir başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşın "CHP'ye oy veren teröristtir" dedigini idda etmişin. Ama devamında "Bunlar %50'ye terörist diyecek cesareti nerden buluyor" demişin.... Mesaja git »
CHP an itibariyle bitmiştir başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
chp ne zaman %50 oy aldı. ben paralel evrende mi yaşıyorum biri açıklayabilir mi?... Mesaja git »
ZEYTİNDALI HAREKATI BAŞLADI/AFRİN MERKEZİNE GİRİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Her sakallıyı işidli sanma hocam. Kendimden şüphe ederim öso dan şüphe etmem. Hepsi Türkiye aşığı yürekli mücahidler... Mesaja git »
izzet abiden i7 7700k işlemci aldım. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Foruma bu hizmeti sağladığı için teşekkür ediyorum. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz... Mesaja git »
Arkadaşları

recep61

Smoch

aydcuu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086