Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
renkci
Gerçek Ad 
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
birader banane akp den akp yi mi savunuyorum ben... Mesaja git »
akp ve mhp nin ne oldugunu zaten biliyoruz. samimiyseniz chp hdp koalisyonunu da yazarsınız... Mesaja git »
yuh... Mesaja git »
CHP an itibariyle bitmiştir başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaşın "CHP'ye oy veren teröristtir" dedigini idda etmişin. Ama devamında "Bunlar %50'ye terörist diyecek cesareti nerden buluyor" demişin.... Mesaja git »
CHP an itibariyle bitmiştir başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
chp ne zaman %50 oy aldı. ben paralel evrende mi yaşıyorum biri açıklayabilir mi?... Mesaja git »
Her sakallıyı işidli sanma hocam. Kendimden şüphe ederim öso dan şüphe etmem. Hepsi Türkiye aşığı yürekli mücahidler... Mesaja git »
izzet abiden i7 7700k işlemci aldım. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Foruma bu hizmeti sağladığı için teşekkür ediyorum. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz... Mesaja git »
Akasa Venom Çift Fanlı 240mm Sıvı Soğutucu konusunu başlattı (2 ay önce)
280mm'ye geçtiğim için Akasa marka sıvı soğutucumu satıyorum. Ürün kozmetik olarak gayet temiz ve sorunsuz durumdadır. Vidasından macununa kadar kutu ... Mesaja git »
Akasa Venom Çift Fanlı 240mm Sıvı Soğutucu konusunu başlattı (2 ay önce)
280mm'ye geçtiğim için Akasa marka sıvı soğutucumu satıyorum. Ürün kozmetik olarak gayet temiz ve sorunsuz durumdadır. Vidasından macununa kadar... Mesaja git »
Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Assault un silahını deneyen oldu mu? CTE'de aşırı OP'du. Nerflemedilerse çok can yakar... Mesaja git »
Arkadaşları

recep61

Smoch

aydcuu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.135