Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
renkci
Gerçek Ad 
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ülkü Ocakları 21 Tır Yardımı Türkmen Bölgelerine Gönderdi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bir kemalistin daha kalbi kırıldı... Mesaja git »
Bugün Dışarıdaki Ayakkabıları Gözlemledim başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Türkiyede fakirden çok fakir edebiyatı yapan var hocam. Bakmayın siz burda yazan "ülke bitti"cilere. Onlar 15 yıldır aynı tantanayı yapıyor ama ülke h... Mesaja git »
Atatürk e hakaret eden 15 gün yattı habercilik yapana 25 yıl. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
adam bu cevaptan yediği tokattan sonra bir daha yazamamış bu tokat o yorumu yazana ve tüm beğenenlere gelsin... Mesaja git »
(MİT TIRLARI) ENİS BERBEROĞLU 25 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Chp nin terör partisi oldugu böylece tescillenmiş oldu. Artık oylar akparti ye yağmur gibi yağacaktır... Mesaja git »
katara 5 bin asker yolluyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
hocam adamı hunharca tokatlamışın bu yoruma maruz kalmadıgım için halime şükrettim... Mesaja git »
markafoni kapanıyor 30 haziran............ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
adamlar batmış yüreği yanıyor senin düşündüğün şeye bak... Mesaja git »
Nurettin Yıldız'ın sözlerine 'sapıklık' demek suç başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Nureddin Yıldız harika bir insandır. Odatv gibi zihniyeti bozuk insanlar, Nureddin Yıldız'ın sözlerini cımbızlayarak lanse etmişlerdir.... Mesaja git »
OHAL Yuzunden Yurtdisina Cikamiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Arkadaşım ben de memurum. Annen çalıştığı kurumdan Yurtdışına çıkış onay belgesi alırsa çıkabilirsin. Herkes bu şekilde çıkabiliyor. Hükümete çakayım ... Mesaja git »
Kuzey kore'nin füze gücünün bizimkinden iyi olması başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Hükümeti eleştirerek görevini başarıyla tamamladın. Şimdi geriye yaslan ve artıların gelmesini bekle... Mesaja git »
SATILIK Dawn of War III Steam Key 69 TL konusunu başlattı (bir ay önce)
SATILDI... Mesaja git »
Arkadaşları

aydcuu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.203