Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cittaslow
Gerçek AdDost KAYA
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Linkte yama notları ve güncellemeler paylaşılmış.... Mesaja git »
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Bolivya'da uyuşturucu çetelerine karşı geçecek olan oyun tamamiyle open world ve tamamiyle oyuncuların seçenekleri ile olacak. Oyunda hiç bi... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Maalesef öyle. Bir çok oyuncu hatta yayıncı, geri tepmeyi azaltmak içinde makro kullanıyor. Bana göre bu da büyük adaletsizlik. Normalde, yeni zıpla... Mesaja git »
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bende iptv kullanıyorum. Sorun filmde olabilir mi? Bazı filmler yüklenen altyazı ile uyumlu olmayabiliyor. Bazı dialoglarda altyazı çıkmıyor. Sonuçta ... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Camdan atlama olayı hile yapmaktan farksızdı. Normalde geçilemeyen bir camdan, "camı kırmadan" geçiyordun. Düzeltmekte geç bile kaldılar.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bence bunlar oyuna daha çok oyuncu çekmek için yapılan şeyler. Ben operatörlerin tasarımlarını çok da önemsemiyorum. Daha çok kıyafetlerinin ve silahl... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
3. sezonla birlikte oyundaki haritalarda değişikliğe gidiliyor. Rank'ta, sadece Pro ligde kullanılan 9 harita seçilebilecek. Casul'da ise 15 h... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaş cevaplamış. "Nvidia ShadowPlay" uygulaması için gelen bir yama. Başka bir açıklama yok zaten.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşları

XpressMusic34

Cross1963
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.250