Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cittaslow
Gerçek AdDost KAYA
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
BattlEye'ın 14 Kasım tarihinde, 700.000'in üzerinde kişiyi banladık diye bir açıklaması vardı. Sorun öyle küçük falan değil, oyunda bariz bir hile sor... Mesaja git »
Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ne yaptınız, romu yükleyebildiniz mi?... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Benim için, Pro League ayağına bir çok haritayı Rank'tan çıkarmaları sonun başlangıcı oldu. Ardından ping saçmalığı geldi. Şimdi ise Aralık ayında gel... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Fas nedir arkadaş? Nasıl bir anti-terörist ekipleri var ki oyuna ekleyecekler? Soru size değil elbette.... Mesaja git »
3. yıl operatörleri. Kimse daha Türk operatör beklentisine girmez herhalde.... Mesaja git »
Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Önşart olarak bootlader kilidinin açık olması gerekliymiş. Sizinki açık mı?... Mesaja git »
Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende Nougat yüklemek istiyorum. Merak ettiğim için sormuştum. Linkte, twrp'nin unofficial 3.1.1-0 sürümü var. Ama denemediğim için sonuç ne olur bil... Mesaja git »
Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aşağıdaki linke bir bakın, işinize yarayabilir. Nougat için hangi custom rom'u yüklemek istiyorsunuz?... Mesaja git »
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Onların hepsi açık. Yine de fark etmiyor. Dediğim gibi zevk meselesi. Ben beğenmedim.... Mesaja git »
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bitki örtüsü diğer oyunlardan sonra bana çok yoğun geldi. Görmekte zorlanıyorum. Tabi ki zevk meselesi. Haritaların çoğunluğu bu şekilde. Ben şimdiden... Mesaja git »
Arkadaşları

XpressMusic34

Cross1963
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063