Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cittaslow
Gerçek AdDost KAYA
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nier automata Türkçe yama (İSTEK) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Facebook sayfanızı ve forumunuzu da takip ediyorum. Uzun zamandır herhangi bir bilgi yok. Burada da en son, "Yakında çıkış yapacak." demenizin üstünde... Mesaja git »
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hâlâ hatalı/yanlış yönlendirme diyorsun. Kimseyi yönlendirmiyorum. Ben, pay iptv'ye bilgileri elle girdim olmadı. USB'den yükleyince oldu. Kesinlikle ... Mesaja git »
Frostpunk Türkçe Yama - %100 - v1.3 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, FROSTPUNK için Türkçe Yama projesine 28.04.2018 12:20 tarihinde başlandı. Bir haftalık bir süreçte yama %99 olacak şekilde tamamla... Mesaja git »
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Yanlış bilgilendirme falan yok. v24 yazılım yüklü. Elle girince olmadı, USB'den, "pi" uzantılı dosya yükleyince oldu. Alternatif yol var. Başarısız ol... Mesaja git »
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Denemeniz lazım. Sonuçta aynı cihaz.... Mesaja git »
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bilgileri elle girince olmuyor. Defalarca denedim. Aşağıdaki linkte anlatılan şekilde dosya oluşturup, usb ile yükleyince başarılı oldu.... Mesaja git »
"Ghost of a Tale" Türkçe Yama İstek başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Küçük bir fareyi yönetiyorsunuz. Gizlilik ön planda. Biraz da RPG tarzı bir oyun. Bazı görevleri dialoglardan çözmeniz gerekiyor. Türkçe yama olursa ç... Mesaja git »
"Ghost of a Tale" Türkçe Yama İstek konusunu başlattı (27 gün önce)
Küçük bir fareyi yönetiyorsunuz. Gizlilik ön planda. Biraz da RPG tarzı bir oyun. Bazı görevleri dialoglardan çözmeniz gerekiyor. Türkçe yama olursa ç... Mesaja git »
Nier automata Türkçe yama (İSTEK) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
nier automata eger dosyaları açılırsa Cevirebilecek Koca Yürekli İnsanlar var mı acaba ? :D... Mesaja git »
Metal Gear Solid V Phantom Pain Türkçe Yama Hazırlığı Başladı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Evet arkadaşlar 2 yıldır beklediğim yamaya sonunda hazırlanmaya başlamış. Bildiğiniz gibi U-Crew adlı Türkçe yama grubu geçen yıl mgs çevirisini iptal... Mesaja git »
Arkadaşları

XpressMusic34

Cross1963
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.090