Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
caner_24
Gerçek Ad 
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MTV zamı 2018 den itibaren alının araçlar için geçerliymiş başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
maliye bakanı demedimi, normalde %15 artış olacaktı, 500 ödemesi gereken 575 ödeyecekti, biz diyoruzki 700 öde. Biz zam değil güncelleme yapıyoruz ... Mesaja git »
MTV Zammı Yanlış anlaşıldı (bakan içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Geri zekalı bunlar yada vatandaşı geri zekalı zannediyorlar. ulan maliye bakanı demedimi, normalde %15 artış olacaktı, 500 ödemesi gereken 575 ödey... Mesaja git »
BMW 2004 545İ - BMW 535D 2006 Hangisi ? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Son mtv zamlarından sonra ben 1.3 dizel opel corsa diyorum:) bende bu ikisini çok araştırdım. İlanlarda ikiside fazla yok. temiz düşük km'li bulmak... Mesaja git »
Son Zamlardan sonra Aracınızı ne yapacaksınız ? başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
2003 model 1.3 opel Corsa alacağım. mevcut arabamın vergisi 1.824 lira olacak hayatta ödemem ilana verdim bile... Mesaja git »
Maliye Bakanı Naci AĞBAL: "Vatandaşın tepkisine hak veriyorum" başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Vatandaş ana avrat 7 sülalesine düz gidiyor buda hak veriyor anlaşıldı tamam.... Mesaja git »
Ford Fiesta teyp KeyCode başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
6508... Mesaja git »
Kilometresi düşürülmüş araç alıp satmışım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aslında en temizi önceki sahiplerinin bir miktar para verip bu işi kapatması olacak. Hukuki boyuta taşınırsa hiç suçum yokken bende uğraşacağım. Hayır... Mesaja git »
Kilometresi düşürülmüş araç alıp satmışım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sattığım kişi arayıp km düşürülmüş dava açacağım dediğinde bende aldığım kişiyi aradım, adam oralı bile değil, boşver açsın sende bana dava açarsın d... Mesaja git »
Peki hocam sattığım kişi araca bazı masraflar yapmış. bakım + yürüyen aksamda tamir falan yaptırmış, hepsini yetkili serviste 3.500 lira kadar para h... Mesaja git »
Aracı geri vermeyi teklif etmedi. Bende aynı şekilde almayı teklif etmedim, niyeti nedir bilmiyorum. parayı henüz kullanmadım, bugün geri almayı tekl... Mesaja git »
Arkadaşları

fatihcanery

gurkanxxx

mustafakemalarslan

korkusuzmo

deryatek

alikemal0101

volkimm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.074