Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
caner_24
Gerçek Ad 
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
100- 110 Bin Bütçeye uygun araç başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2003 E39 M5... Mesaja git »
Kia Ceed & Hyundai İ30 arasında tercih başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Concept plus donanımdı. 80 le niye kasise gireyim, dikkatli ve titiz bir kullanıcıyım. Siz tık ses yok diyosunuz ama bu forumda pek öyle demiyorla... Mesaja git »
hatırlamıyorum hangi gruplar olduğunu, arabayı hemen sattığım için gruplardan çıktım... bilirsin, kia ceed ile ilgili gruplar işte... orda benimle ayn... Mesaja git »
Ne idü belliydi, fiesta dan aşina olduğum B segment konforunda, kronik göğüste cızırtı ve arkadan gelen lak luk sesleriyle götünü kaldıramayan bir C ... Mesaja git »
2013 model Kia ceed Concept plus aldım 1,5 ay kullanıp sattım. yakıt düşük değil, konfor yok, 128 hp ama hantal bence, performansıda beğenmedim. zat... Mesaja git »
MTV zamı 2018 den itibaren alının araçlar için geçerliymiş başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
maliye bakanı demedimi, normalde %15 artış olacaktı, 500 ödemesi gereken 575 ödeyecekti, biz diyoruzki 700 öde. Biz zam değil güncelleme yapıyoruz ... Mesaja git »
MTV Zammı Yanlış anlaşıldı (bakan içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Geri zekalı bunlar yada vatandaşı geri zekalı zannediyorlar. ulan maliye bakanı demedimi, normalde %15 artış olacaktı, 500 ödemesi gereken 575 ödey... Mesaja git »
BMW 2004 545İ - BMW 535D 2006 Hangisi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Son mtv zamlarından sonra ben 1.3 dizel opel corsa diyorum:) bende bu ikisini çok araştırdım. İlanlarda ikiside fazla yok. temiz düşük km'li bulmak... Mesaja git »
Son Zamlardan sonra Aracınızı ne yapacaksınız ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
2003 model 1.3 opel Corsa alacağım. mevcut arabamın vergisi 1.824 lira olacak hayatta ödemem ilana verdim bile... Mesaja git »
Maliye Bakanı Naci AĞBAL: "Vatandaşın tepkisine hak veriyorum" başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Vatandaş ana avrat 7 sülalesine düz gidiyor buda hak veriyor anlaşıldı tamam.... Mesaja git »
Arkadaşları

fatihcanery

gurkanxxx

mustafakemalarslan

korkusuzmo

deryatek

alikemal0101

volkimm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219