Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
caner_24
Gerçek Ad 
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Malum Sitedeki Oluculer Hakkinda başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ben konyadayım, adam Manisa'da 5 dönüm zeytinliğim var takas düşünürmüsün diyor ... Mesaja git »
Kaza yaptik,Aracimiz pert !!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Takip mesafesini korumadığınız için suç sizde, Doblo sahibine haksız yere küfür etmişsiniz ... Mesaja git »
Arabanızda yapmak istediğiniz değişiklikler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Jant tampon ve eksoz tamam. Recaro koltuk ve M direksiyon kaldı ... Mesaja git »
Bunun Adı Kaza Değil CANİLİK başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
konya'da yaşayan biri olarak söylüyorum, burada bisiklet ve motosiklet kullanımı çok yaygındır ve genelde bunlar trafiği alt üst ederler. bisiklet yol... Mesaja git »
Boyanacak çamurluğun sökülüp takılması başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kaportacıya başta sormadınız mı? Benimde şoför kapıma çarpmışlardı düzeltilip boyanması gerekiyordu. İlk gittiğim kaportacı kapıyı söküp düzeltirim... Mesaja git »
CD Changer sıkıntısı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hiç uğraşmaya değmez. Bende E39 var, orjinal teyp ve changer ı 450 liraya sattım, 1250 liraya multimedya sistemi aldım. navigasyon, bluetooth, ger... Mesaja git »
BMW M POWER MI MERCEDES-BENZ AMG Mİ AUDİ RS Mİ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
https://youtu.be/KzQZxqiYtJo O zaman şuraya bir E60 M5 koyalım ... Mesaja git »
LPG işinden doğru düzgün anlayan adam yok. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yaklaşık 2 yıl önce 3.650 liraya Prins VSI2 taktırdım, sıfır sıkıntı, performans kaybı hissetmiyorum, tasarruf oranı çok iyi. ... Mesaja git »
Bu Jantın Markası Ne Olabilir? (SS'li) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu model sadece 5X120 olarak çıkmıştır. rondell 21 ve 58 modelleri hep bmw araçlarda görüyorum. Sizin aracınız nedir? ... Mesaja git »
Bu Jantın Markası Ne Olabilir? (SS'li) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Jantın marka ve modeli RONDELL 021 ... Mesaja git »
Arkadaşları

fatihcanery

gurkanxxx

mustafakemalarslan

deryatek

alikemal0101

volkimm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090