Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
anl_clk
Gerçek AdAnıl Çelik
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 137
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Renault Clio 1.5 dCi 90 HP EDC Yakıt Tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende Edc merak ediyorum uygun bi araç bulursam otomatiğe geçeceğim bakalım ne derece güzel herkes çok övüyor dsg gibi atik değil mi ? Jant büyük ... Mesaja git »
Qashqai'ye rakip Opel Grandland X ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam benm B sınıfı Clio 4 de kaput amortisörlü cidden ayıp bişey bu kaç para sanki oraya bi amortisör koymak... Mesaja git »
Renault Clio 1.5 dCi 90 HP EDC Yakıt Tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bi ara kafayı bozmuştum araştırdım sordum soruşturdum.Yazılımla 120 bg 270 tork yapıyoruz tüketim de %10-15 azalır demişlerdi.İş yerinde bi abimiz dob... Mesaja git »
Manuel 1.5 dci icon var bende de ankara şehir içi 4-5 ile geziyorum yazın 3.8-4.2 arasında değişiyor şehir içi ve şehirlerarası 110 km ye kadar çok e... Mesaja git »
Araç alırken tav olduğum ancak hiç kullanmadığım donanımlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ankaradayım CC aktif kullanıyorum bence en gerekli özellik bu :)... Mesaja git »
Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Poliçe teklifi çıkıyor mu hocam ? BENM 11 ocak bitiş ancak poliçe düzenlenemiyor diyorlar tavan fiyat uygulaması yüzünden sanırım... Mesaja git »
Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bakalım 31 aralık olmadan bize biley yapacakalr mı görerğiz :)... Mesaja git »
Çok çakallar varya hocam.Tavan fiyat biter bize yine 1000 lira atarlar ?? ondan korkuyorum... Mesaja git »
Hıcam benimle aynı durumdadın 11 ocak bitiş tarihi bugun teklif istedim teklif vermiyorlar sigortacı ayın 25 inden sonra yapabiliriz şuan kimse teklif... Mesaja git »
Yılbaşında olacaksa hemen yapalım sipariş beklemedeyim... Mesaja git »
Arkadaşları

hurshit

ferhatugur

horozigo34

rapsodisss

murat4584

tuğgeneral_psy

ahmet4924
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Ankaradan ps3 oyunlari satilik takaslik
Alıcı: ae2096
Tarih: 18 Ağustos 2013; 14:34:42
Yorum
Güvenilir satıcı
Genel Puan

Ürün: İPOD TOUCH 4 8gb tertemiz +full kutu+garanti+uygun fiyat..
Alıcı: ambassador1103
Tarih: 21 Ekim 2012; 0:13:50
Yorum
Çok ilgili bir satıcı ürünü çok güzel şekilde muhafaza ederek gönderdi ve cihazın temizliği mükemmel denilecek kadar :)
Genel Puan

Ürün: SWATCH SUKW100 SNOWKISS UYGUN FİYAT..
Alıcı: drturbulance
Tarih: 25 Kasım 2011; 20:17:36
Yorum
Son derece sorunsuz bir alışverişti. Kendisi gayet ilgili ve alıcıyı merakta bırakmayan bir arkadaş
İmza
kural dışı kalmışız haberimiz yok
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
blackberry 8520 white
Operatör
Türk Telekom
Notebook
HP
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında

Nokia 5800 xpressmusic & sennheiser cx350II1871C1BE024541DAAB2397B59D03A6B4.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109