Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alienlord
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3 in 1 Mont 79.95 tl (tükendi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
s alıp iade etmek isteyen varsa alırım, istanbuldaysanız elden alırım hatta.... Mesaja git »
İran Taze Yaş Hurma 600 GR 4.95 TL + 23 TL Üzeri Ücretsiz Kargo başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sipariş no: B7702941 Umarım çekler tükenmemiştir, hayırlı satışlar... Mesaja git »
Vestel 49UB8300 Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
hocam ben forum istanbul teknosa vatan ve mediamarktı dolaştım ve sordum, hepsi biliyordu bilmeyen de ekrana vurup söyledi bilgileri var yani genelde,... Mesaja git »
Vestel 49UB8300 Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
hocam biri va biri ips panel olabilir mi, panellerini sormuş muydunuz?... Mesaja git »
Vestel 49UB8300 Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
hocam ayarlarla oynadınız mı hala memnun değil misiniz? Güneş alan bir oda için parlaklığı yeterli mi sizce? Biraz değerlendirme yapsanız çok makbule ... Mesaja git »
hocam tr sitesinden mi aldınız? tr sitesinde sepete ekleyebiliyorum ama AB fiş ve beyazı seçince geliş bildirisi diye bir şey çıkıyor anlayamadım stok... Mesaja git »
arkadaşlar şu MNG kargo olayı nedir benim hiçbir ürünümde MNG yazmıyor? NL post Belgium post diyor. Bir de diyelim TR sitesinden öncelikli kargo iste... Mesaja git »
arkadaşlar paylaşılan resimde sabah saat 8de tv indirimi gösteriyor 9da farklı bir şey var tv indirimi 1 saat mi sürecek yani?... Mesaja git »
ben 4$ yeni üyelik kuponu ile 8/20 satıcı kuponunu birleştirip 3 tane rock zircon sipariş etmiştim ama aliexpress siparişimi iptal etmiş We regret t... Mesaja git »
rock zircon sepete eklenmiyor bende, ekleyebilen var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.090