Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alienlord
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 29 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
selam hocam geçmeden önce ttnette adsl mi kullanıyordunuz? ben de aynı durumdayım da ttnet adslden turknet vdsl geçiş sorunlu mu diye araştırıyorum.... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
selam arkadaşlar ben de turknete geçiş için başvurdum yalnız şu an ttnet 16mb adsl kullanıyorum, taahütümün bitiş tarihini söyleyerek turknete 50mb v... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket,Artık 14,99 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Selam arkadaşlar Benim de yarın premium'dan free'ye düşecek bir hesabım var, bu hesapla başkasının kurduğu aile üyelik grubuna girebilir miyim? ... Mesaja git »
EL BLENDER SETİ TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
selamlar ben de mutfak robotu özelliği olan el blenderı arıyorum, Braun MQ775 düşünüyorum bütçem en fazla 300. Daha iyi bir önerisi olan var mı acaba... Mesaja git »
'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-' başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Starbucks dan alacağınız kahve bayat ve neredeyse kömürleşme noktasına gelmiş şekilde kavrulmuş bir kahvedir. Bu yüzden şahsen tavsiye etmem ve gerçe... Mesaja git »
Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
beyler yorumları okuyunca şüpheye düştüm pahalı mı aldım diye https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=ML574EXB&rk=300 139a aldım htt... Mesaja git »
JIAYU S3 Ana Konu-İnceleme Yardımlaşma başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Cm12de imei işi çok kolay arkadaşlar toolhero diye app var, mobileuncle tools yükleyince zaten bunu da yükleyeyim mi diye soruyor ordan yüklersiniz. ... Mesaja git »
Döküm Dambıl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Döküm dambıllar ile ilgili fırsatlarımız ne durumda arkadaşlar? 100 TL bütçe ayırıp 2x bar, 2x 10 kg. tekabül edecek şekilde alma düşüncem varda. (2 b... Mesaja git »
SOFTSHELL MONT başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
İyi akşamlar beyler, bu ürünü satıcıya sordum orjinal olduğunu söyledi ama içimde bir şüphe var size de sormak istedim the north face markası. sizce b... Mesaja git »
Giyim Mağazaları İndirim Tarihleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Arkadaşlar bilginiz olanları yazarsanız boşuna avm dolanmaktan kurtulmuş oluruz. Ben dün kotona uğradım indirim yeni başladı dediler, %40 a varan in... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.089