Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alienlord
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 30 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
bir de öyle deneyelim bakalım, ben brezilya 2. ligine falan oynuyordum uyduruk takımlarda fazla gol olur diye ama sonuç tam fiyasko... Mesaja git »
Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar malumunuz goller cepte uygulaması her gol için 100 mb veriyor ama futbolla alakam olmadığı için ben nerede golsüz maç var onu buluyorum Bu... Mesaja git »
Selamlar Arkadaşlar Turkcelle yeni geçtim ve Turkcell kullananlara bir sorum var salla kazana katılabiliyor musunuz? Normal 4.5g kullanabiliyorum ... Mesaja git »
turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Iste size ozel 3 kod: XMRNHT/9RNXMH/K9FYRF Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz... Mesaja git »
Turkcell’liler Tavsiye Ediyor +1GB Kampanyası (6 ay 1 gb) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
TAVSIYE KATILIM XMRNHT TAVSIYE KATILIM 9RNXMH TAVSIYE KATILIM K9FYRF birini seçip 2200'e göndereceksiniz Iste size ozel 3 kod: XMRNHT/9RN... Mesaja git »
NOS 8.1 de GPS sıkıntısını çözdüm yanında bu da bonus oldu. Ne yaptım anlatim 1. Twrp de full yedek aldım. 2. Full wipe yaptım dahili ve harici sd... Mesaja git »
Harley ve Cat botlar %50 indirimde başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam hangi modeli almıştınız ve ürünün üretim yeri neresi acaba?... Mesaja git »
arkadaşlar benim de süpürgem geldi, yalnız şu teleskopik boruda sanki biraz gevşeklik var gibi, plastigin asagisini sabit tutup yukarisini aşağı yukar... Mesaja git »
Vestel 49UB8300 Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaşlar TV'yi aldık VA panel geldi, renkler zayıf ve soluk, görüş açısı dar diye şikayetlerden dolayı endişeliydim ama bu 2 şikayete de katilmiyor... Mesaja git »
3 in 1 Mont 79.95 tl (tükendi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
s alıp iade etmek isteyen varsa alırım, istanbuldaysanız elden alırım hatta.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125