Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
conqierors
Gerçek Adfatih taş
Doğum Tarihi18 Ekim 1984
Konumİzmir,Foça
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
internetten ve iptv sağlayıcılarından tavsiye olarak, vlc 2.2.6 sürümünü kullan şeklinde tavsiyeler gördüm. Bunun nedenini kendilerine soramadım ve in... Mesaja git »
Bu bir tıraş makinesi değil. Bu yeni OneBlade ! başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
fotoğraftaki iki cihazı kullanmış biri olarak, panasonic cidden bu işi iyi biliyor... kullandığım philips, kremli kullanırsanız yüzünüzde sakalve krem... Mesaja git »
TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 35TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
faturasıza geçmek için talimat vermiştim, sonunda aradılar 1000 dk, 1000 sms, 8 gb tarifeye 26 tl için tamam dedim! 1 sene daha taahhüt uzattık. daha ... Mesaja git »
Oral-B Vitality Şarj Edilebilir Diş Fırçası 3D White 67,45 TL başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
2013 senesinde sanırım 20 ya da 29 TL'ye almıştım. hala daha aynı pillerle kullanıyorum. İlk aldığımda pilleri 3 haftaya yakın giderken, şimdi bir haf... Mesaja git »
adımları tam hatırlamıyorum, buradan mı başladınız? sanırım tüm parçaları yükletiyordu. onedrive, ofis falan.... Mesaja git »
hotmail gmail hesabı değil. okulun mail adresiyle açacaksın. mesela marmara üniversitesi olsun marmara.edu.tr olmalı yani edu.tr uzantılı mail edresi ... Mesaja git »
aof.anadolu.edu.tr hesabımla açılış yapabildim, ücretsiz ofis programlarını da yükledim. Bu sene aof kaydımı sildirmek zorunda kaldım, ancak yine de m... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
xeryus herod opus V fahrenheit hergün 1 parfümü denedim, o ne öyle hepsi birbirinden şahane. daha öncelerden almış olduğum creed'in 2-3 çeşidini... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
opus V cidden güzel kokuymuş. ilk kez dün kullandım hafif ama kendini belli eden bir koku. tavsiye ederim... Mesaja git »
çalışıyorsan ve maaş gelirin varsa bence alınır. Ama kullanırken çok dikkat etmelisin. sinemaya sık gidersen senden bilet fotoğrafını yüklemeni istiyo... Mesaja git »
Arkadaşları

Mickey

egenin_efesi

drvimu

djavcı

kevser27
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sinemia magduru (uyeligim iptal edilmis)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094