Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tufan1990
Gerçek Adtufan albayrak
Doğum Tarihi3 Mart 1990
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hoca hoca mı ki de bunları konuşalım. Hoca düzgün olsa bunları bizim önümüze atmaz ilk 11'e de almaz. Kadro dışı yapmak için de bir sebeb olmaz.... Mesaja git »
Fb için gol yeme vakitleri. Tam iki üç yalandan atağımızın olduğu ümitlerimizin arttığı vakitler.. Reyes oynuyor Benzia izliyor maçı tıpkı kenardaki h... Mesaja git »
Kaçıyo’ hevesim, kimse bana “çok iyisin” demesin (“Ne desin moruk?”) desin ki “Ey FB, bok gibisin!”... Mesaja git »
Cocu hocam saçma sapan oyuncu değişikliğini 70'den önce yapmayacaktır yine. Millet ne cigaralar içiyor... Mesaja git »
Cocu hocam gitmeden son kez iddaadan parayı vuralım helal hocam sana. Daum'dan beter kokocu çıktın. MS rakip ile 20/34 tutturma garantisi... Mesaja git »
Çekilin pistten slimani köy takımına şov yapacak şimdi. Haftasonu tüm pollyanaları konuya bekliyorum kaç farklı mağlubiyetten sonra tabi... Mesaja git »
+Reyes denilen vasat yerine de transfer hocam.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Humble teklif etmiş. Bu ay 4 dolara al git demiş aylık paketi.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Overwatch şu saatten sonra 4 dolara alınır mı... Mesaja git »
Arkadaşları

Fizan

mustazaf22
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156