Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
collierim
Gerçek AdGökhan
Doğum Tarihi19 Haziran ****
MeslekSMMM
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Gittigidiyor 10% - Satılmıştır. konusunu başlattı (bir yıl önce)
Satılmıştır.... Mesaja git »
Xiaomi Telefonlar SIFIR - KUTULU - TAKSİTLİ - GARANTİLİ - HEDİYELİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben de sorunsuz ve hızlı bir şekilde redmi note 2 aldım. Henüz denemediğim özellikleri var ancak şu an için sadece hızlı ve gayet iyi bir telefo... Mesaja git »
n11 mobil-alisveris-indirim 17 – 18 Ocak 2015 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Prima premium care 4 numara 25+%15 ile 45 kuruşa geldi. Iyi de oldu Mavi aylık paket de 37,5 kuruşa geliyor.... Mesaja git »
+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Fiyat pazarlığı sonrası, siparişi veriyoruz. ama ödemeyi yapmıyoruz. Satıcı, siparişteki toplam ödenecek olan tutarı değiştiriyor. Ondan sonra satı... Mesaja git »
+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hocam teşekkürler, ben de beğendim... Mesaja git »
Evet hocam, saatin içinde ki takvim alarm ve kronometre çalışıyor.... Mesaja git »
Benim elim küçük, bileğim ince sayılır. Bunu da göz önünde bulundurursanız iyi olur. Kordonunda daha ince bilekler için 4, geniş bilekler için 8... Mesaja git »
Biliyorum hocam, burada marketlerde falan bulabileceğimiz saat ve gözlükler. Bizim ki daha küçük olduğundan evde ya da dışarıda kısa süreli takıp çıka... Mesaja git »
Evet hocam, gerçekten orijinal değilse site üzerinde bunları yazamıyor ve resimlerini de koyamıyorlar. Saatin içinde ki takvim alarm ve kronometr... Mesaja git »
Bunlar da geldi :) Benim için saat; http://www.aliexpress.com/snapshot/6164957443.html Bunlar da kızım için; saat ve çocuk göz http:/... Mesaja git »
Arkadaşları

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.047