Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Black_Wolf14
Gerçek AdAnıl
Doğum Tarihi3 Nisan ****
KonumKırklareli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rica ederim, Xda'daki Rom konusunun son sayfasında bununla ilgili tartışma vardı.... Mesaja git »
Xcam Settings'i koymuşlar Rom'a. Para ile satılan bir uygulama olduğu için sıkıntı yarattı muhtemelen. Böyle şeylere dikkat ediyorlar Xda'da. Başka bi... Mesaja git »
Adalet Icin - Zengin Fabrikator Cocugu Cinayet Isleyip Firar Etti başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
[b] BU OLAY ICIN EMEK VERMIYOR MUSUNUZ ? SADECE AMA SADECE SU VIDEOYU IZLEYIN, SU ANNEYI DINLEYIN. Cok mu uzun geldi ? 3.03 den sonra o anneye kula... Mesaja git »
Logitech firması adamdır Ssli başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende aynı olayı TP-Link yapmıştı. Garantisi biten ve benim bozduğum ürünü gönderin, yenisini yollayalım dediler. Aynı fiyatlardaki başka bir model ge... Mesaja git »
Sağ olun cevap için.... Mesaja git »
Wi-Fi'da bağlantı kesilmesi oluyor mu? Daha önceden kurduğum Aosp romda kesilmeler oluyordu. Bir de sistem uygulamalarını Titanium Backup ile kald... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
apkmirror'dan eski sürüme geçebilirsiniz. Ben durum kısmını sevmediğim için 2.17.60 sürümünü kurdum. Ayrıca daha önceden de yazdım bende LG G2 var ama... Mesaja git »
Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyası - TTNET başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Satış olarak gözüküyor bende de. Aynı şekilde aldım modemi. Modem için 60 TL ödeyip neti kapattırız nakil olmuyorsa. İnternetin taahhüdü haziranda bit... Mesaja git »
Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyası - TTNET başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İşin içinde Türk Telekom olunca bi' bit yeniği vardır diye düşünmeden edemiyor insan. İnterneti nakil yaptırmayı düşünüyorum da haziranda ancak anları... Mesaja git »
16'nın maç motorunu daha çok sevmiştim ben ama transferleri tam olarak yapılan bir veritabanı bulmak zor. Resmi yamada bile eksik transferler varken b... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

Hayalci

yassino

sNaP_21

ykt1

ossgun

DH Sezer

baris43544354

Celaleddin Rooney
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Lenovo Z510 Şarj Adaptörü
Alıcı: yassino
Tarih: 16 Kasım 2016; 20:12:39
Yorum
Anıl kardeşime çok teşekkür ediyorum ilgisinden dolayı. hiçbir sıkıntı yaşamadan alışverişi gerçekleştirdim ve şu an satın aldığım ürünü kullanmaktayım.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125