Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Black_Wolf14
Gerçek AdAnıl
Doğum Tarihi3 Nisan ****
KonumKırklareli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sosyal Fullemeyen Kalmayacak (Burgamer edit) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 sa. önce)
Merhaba, Rashta'nın konusu 2012 tarihinde forumda açılmış olup silinmiştir.Konuda yazılan içeriklerin sahibi "rashta"dır.Konu tarafımca ... Mesaja git »
Onlar kaç ayda alıyor, biz kaç ayda? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Carviser çok güzel açıklamış olayı bu videonun ders diye okutulması lazım aslında belki malum kesim uyanır diye. 12. dakikadan itibaren izleyebilirsin... Mesaja git »
Bu Sene Kesin Şampiyonuz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Adımdan ne kadar eminsem, bu sene şampiyon olacağımızdan o kadar eminim. Kanser falan bi futbolla da olsa bu sene 4. yıldızı takacağız. Daha önce hiç ... Mesaja git »
OPO ekranın ortasında 1 cm lik şerit tepki vermiyor [SS] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ben hiç böyle bir işlem yapmadığım için tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum açıkçası. Şurada içinden kabloyu çıkarıp da yapılmışı da var, bi' de b... Mesaja git »
OPO ekranın ortasında 1 cm lik şerit tepki vermiyor [SS] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Rica ederim, işinize yarar umarım.... Mesaja git »
OPO ekranın ortasında 1 cm lik şerit tepki vermiyor [SS] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Sorun donanımsal ise başka bir telefonda şu tarz geçici çözümler görmüştüm: Sizde işe yarar mı, bilemiyorum tabii.... Mesaja git »
İKİNCİ EL CEP TELEFONU SATIN ALIRKEN SATIŞ SÖZLEŞMESİ YAPMANIN ÖNEMİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
19 ay önce fatura sahibinden bir aylık lg g4 satın aldım.alırken satış sözleşmesi yaptık ve fatura sahibinin kimlik fotokopisini de satış sözleşmesine... Mesaja git »
10.8.17. Dün ve bugün aile bakanlığı ve polis annemi arayıp duyarlı vatandaşların yoğun olarak haber verdiğini ve başbakanlığın sıkıştırdığını söyleyi... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Arkadaşlar merhaba. Oneplus 5'in tanıtılmasına 5 günden az bir zaman kaldı. Çok uçuk bir fark olmazsa hemen almayı düşünüyorum. Ağustos başı gibi Alma... Mesaja git »
CRC HATALARININ VE HIZ SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ BURDA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
arkadaşlar zamanında ttnetin akk sını aşmak için kullandığımız mtu ayarı hız ve crc hatası sorunlarımı çözdü. herkes optimal ayarı kendi bulmak zorund... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

Hayalci

yassino

sNaP_21

ykt1

ossgun

DH Sezer

baris43544354

Celaleddin Rooney
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Lenovo Z510 Şarj Adaptörü
Alıcı: yassino
Tarih: 16 Kasım 2016; 20:12:39
Yorum
Anıl kardeşime çok teşekkür ediyorum ilgisinden dolayı. hiçbir sıkıntı yaşamadan alışverişi gerçekleştirdim ve şu an satın aldığım ürünü kullanmaktayım.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094