Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Black_Wolf14
Gerçek AdAnıl
Doğum Tarihi3 Nisan ****
KonumKırklareli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Olabilir. Dediğim gibi Directx 12 bende 11'e göre daha düşük performanslı çalışıyor. Bir de Gölgelendirici önbelleği ayarı bilgisayarla birlikte g... Mesaja git »
Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Çimlerin kötü olması oyunla alakalı. Yabancı forumlarda da yakınıyorlardı bu durumdan. Bende ne yaparsam yapayım sabit 60 fps alınamıyor. 1920x1080... Mesaja git »
Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
8 gb ram var. Directx 11 daha iyi bende 12'ye göre nedense ama sabit 60 alınamıyor. Sıcaklık 80 üstü gözüküyor. 388.43 kurulu bende yeni format at... Mesaja git »
Ekran kartı sürücüsünün sürümü kaç? Bende bu ayarlarla sabit 60 fps alınmıyor, çok dalgalı fps.... Mesaja git »
Benim özellikle bu oyunda dikkatimi çekti o ev deplasman olayı. Taktiksel olarak sıkıntı yaşadığım için çok, raporlara daha dikkatli bakıyorum bu seri... Mesaja git »
Benim görüşüm bu oyun ile ilgili. Paragrafa ayırsaydım o kısmı daha iyi anlaşılırdı, böyle yanlış anlama oldu sanırım. Size cevap olarak atmadım ben o... Mesaja git »
Takımlar evde ve deplasmanda farklı anlayışlarla çıkıyor gördüğüm kadarıyla. Bu yüzden olabilir dediğiniz durum. Oyun bana geçen seneye göre daha zor ... Mesaja git »
Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Otomatik Senkronizasyon'un açık olduğundan emin olun. Uygulamalar aşırı güç tüketiyor diye uyarı veriyor bazen telefonda, o uygulamalarda Whatsapp... Mesaja git »
Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Uygulama tanıtım videosunu izlediniz mi? SuperSU'da bir ayar değiştirilmiş. Onu yapmadıysanız, ayarı değiştirip bir deneyin. Eğer ayarlar videod... Mesaja git »
Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
App2sd uygulaması da Link2sd'nin yaptığı işi yapıyor gibi gözüküyor ve Nougat destekli. Eğer root atan olursa buna bakabilir. Bu tip uygulamaları ... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

Hayalci

Qui Yassino

sNaP_21

ykt1

ossgun

DH Sezer

baris43544354

Celaleddin Rooney
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Lenovo Z510 Şarj Adaptörü
Alıcı: Qui Yassino
Tarih: 16 Kasım 2016; 20:12:39
Yorum
Anıl kardeşime çok teşekkür ediyorum ilgisinden dolayı. hiçbir sıkıntı yaşamadan alışverişi gerçekleştirdim ve şu an satın aldığım ürünü kullanmaktayım.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141