Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Black_Wolf14
Gerçek AdAnıl
Doğum Tarihi3 Nisan ****
KonumKırklareli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 51
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kampanya : ... Mesaja git »
[ALINIK] LG G2 D800 Anakart konusunu başlattı (dün)
Uygun fiyata, bileşenlerinde sıkıntı olmayan G2 D800 (AT&T) anakartı aramaktayım. Mevcut parçası olan varsa özel mesaj ile görüşebiliriz.... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bilgisayarda qualcomm 9008 olarak gözüküp bir sürü hard disk çıktığında telefonun original recovery ve download kısmını flashlayabilirsiniz SRK Tool i... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ben aynı işlemi yapmama rağmen bilgisayarda bazen qualcomm 9006 olarak gözüktü telefon bazen qualcomm 9008. Aşağıdaki işlemden bahsediyorsunuz değil m... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben denedim bu yöntemi. Batarya takılı değildi ben yaparken. Batarya bağlantısı, üst taraftaki çipleri koruyan metal tabaka ve tuş bağlantısı hariç di... Mesaja git »
Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Sağ olun cevap için.... Mesaja git »
Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ekran süresi harici, kullanım süresine baktınız mı? Kaç saatte 6 saat 15 dakika ekran açık kalma süresi aldınız? Ben de düşük çözünürlüğü açtım ama bi... Mesaja git »
Bataryaya olumlu bi' etkisi oldu mu peki?... Mesaja git »
Ha bir de "Çalışanıma ettiğiniz hakaretleri..." yazmışsınız. -ler çoğul ekidir bildiğiniz gibi çokluk anlamı katarlar, başka ne gibi hakaret... Mesaja git »
Birebir böyle bir cümleyi çıkartın ses kaydı ile kararı okuyucular versin. Zeytinyağı gibisiniz mübarek. Üste çıkmayı çok iyi biliyorsunuz. Ben birebi... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

Hayalci

Qui Yassino

sNaP_21

ykt1

ossgun

DH Sezer

baris43544354

Celaleddin Rooney
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Lenovo Z510 Şarj Adaptörü
Alıcı: Qui Yassino
Tarih: 16 Kasım 2016; 20:12:39
Yorum
Anıl kardeşime çok teşekkür ediyorum ilgisinden dolayı. hiçbir sıkıntı yaşamadan alışverişi gerçekleştirdim ve şu an satın aldığım ürünü kullanmaktayım.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172