Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
maviduvarr
Gerçek Admaviduvarr mavi
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Acer K330 Led Projeksiyon-DIY MDF Projeksiyon Perdesi-Htpc Kurulumu başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Boyada yeni gelişme varmı. Son durum nedir hocam... Mesaja git »
Acer K330 Led Projeksiyon-DIY MDF Projeksiyon Perdesi-Htpc Kurulumu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Bazı arkadaşlar konuya ulaşım kolay olsun diye talepte bulundular ben de ihtiyacı olan ve halen araştırma aşamasında olan arkadaşlar için mesajlarımı ... Mesaja git »
Acer K330 Led Projeksiyon-DIY MDF Projeksiyon Perdesi-Htpc Kurulumu başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
mutlu bey Foamex (foam board) da son durum ne. Black Diamond ta yakın türkiyede bulabileceğimiz bişeyler varmı. iyiakşamlar.... Mesaja git »
Uygun Olmayan Başlık başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Bios update yaptım oyunlarda piksellesmeler oluyor. Bilgisayar acilirken ekran kartının koblosu takılı değil diye uyarılar verip daha sonra bir-iki uy... Mesaja git »
Powercolor hd4850 gddr3 bios konusunu başlattı (7 yıl önce)
Arkadaslar bu kartın SLI olmayan modelinin orijinal bios U elinde olan varmı? Powercolor Hd4850 gddr3 1gb. 256bit arkadaşlar konu güncel elinde o... Mesaja git »
Uygun Olmayan Başlık konusunu başlattı (7 yıl önce)
arkadaşlar powercolor hd4850 gddr3 1gb 256bit (SLI özelliği olmayan model) ekran kartının orjinal biosu elinde bulunan varsa pm atabilir mi lütfen.... Mesaja git »
nasıl çözüldü... Mesaja git »
: SATILIK Elite Gamepad & Xbox360 Gamepad başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
kablolumu kablosuz mu bunlar... Mesaja git »
: GA-MA78GPM-DS2H (rev. 1.0) başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
beyler bende bu ana kartı kullanıyorum. onboard ekran kartı ile crysis oynuyorum. oyunda bir problem yok takılmadan oynanıyor ama oyuna başlamadan me... Mesaja git »
: HP Pavilion DV5-1002ET FM385EA Kullanıcı Başlığı başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
arkadaşlar laptopa bugün itibarı ile xp yükledim. driverları notebook gen tr den indirdim her şey güzey. yanlız bir kaç sorun var öncelikle kumandayı ... Mesaja git »
Arkadaşları

cengiz_vga
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078