Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
heredot_t
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Black Desert Online TR başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Şöyle söyliyim bende 2006 ile 2011 arası silkroad oynuyordum ondan sonra hiçbir bu tarz oyunda öyle zevk almadım şimdi black desert oynuyorum daha 15 ... Mesaja git »
Liverpool FC Taraftarları | Son 16 turunda rakibimiz Porto başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Mane devre arasında zılgıtı yer gibi... Mesaja git »
Akhisarın pozsiyonu yok 2 Tane gol attı tamamen şans golleri sene başı bizim yediğimz goller gibi gs baskılı çevirir bu maçı... Mesaja git »
Şu kırmızı fenerin rakibine verilse ortalık ayağa kalkardı Gs bu maçı 3-2 alır... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Valbuena nelee yedin kontrada ya... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Topu boşken bile ileri oynamıyorlar ya deli olutorum böyle gör0nce... Mesaja git »
Mehmet o nasıl pastır ya dehşete kapılıyorum... Mesaja git »
Ya al iştee bu nasıl kaçar... Mesaja git »
Ya bir tabe yaratıcı pas atın bişey yapın ya bu kadar mı yeteneksiz olunur atıf her yere koşuyor ama o da pas atamıyor bu maç zor gol olur... Mesaja git »
Güzelim topu kaybetti kabiliyet yoksunu adam ya... Mesaja git »
Arkadaşları

Desmond
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Hakkında
FAF3867D8F784CFB832785EB215DC5CC.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.203