Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahy
Bir Önceki Kullanıcı AdıBlumhouse
Gerçek AdAhmet Yılmaz
Doğum Tarihi15 Mayıs ****
KonumMalatya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 45 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Far Cry 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
İşte benim kafadan biri bende primal oynamadım zaten haritası direk fc4 den kopyaydı farklı harita olsa biraz emek harcandığına inansam oynardım ama ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu dosyayı indirin odinde AP ye gösterip telefonu download moda alıp yükleyin.... Mesaja git »
Far Cry 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Onu bende denedim atladım heliye çıkılabilecek en yüksek noktaya yükseldim yine bayıldı ama şöyle bakmak lazım bu fatherın marsdada adamları var mars ... Mesaja git »
Far Cry 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Demekki adamlar yeterince sattı o yüzden kırıldı hemen arcade ve mars dlc sinin duyuruluşundan sonra baya bi yükselmişti satışlar zaten. Far Cry 5 Re... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Unity ve syndicate i bende beğenmedim başlayıp bıraktım 3 çok güzeldi 4 güzeldi bana unity ve syndicatedeki gibi şehir havası değil orman ada okyanus ... Mesaja git »
Far Cry 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Herkes 3 ü övüyor ama 3 ile aklımda kalan tek bir anı yok ama 4 efsaneydi benim açımdan 5 dende güzeldi dlcleri ile özellikle karlı bölüm, bakalım dlc... Mesaja git »
Erken Seçim (24 Haziran 2018) ANA KONU (Anket Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Konuya bi bakayım dedimde her seçim aynı nasıl kazanırız değilde ak partiye nasıl çamur atarız mevzuları dönüyor. Siz daha çoookk uzunca böyle sonsu... Mesaja git »
Far Cry 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Oyun çıktığı ilk gün yazdığım yorumu yazmak istiyorum yine yapayzeka hariç heryerinden kalite akıyor harita dizaynı baştan savma değil görünce anlarsı... Mesaja git »
Microsoft Xbox One X için kaçırılmayacak fırsat: 700 TL indirim! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bende 300 e falan alabilcez sandım 1000-700=300 oluyordu.... Mesaja git »
Far Cry 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Paramız çok olmuyor ben bitirdim hala almadığım silahlar var ama ihtiyacım olanlarada sahibim denge güzel.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Kitsound Bluetooth Kulaklık ref ilanı
Alıcı: bLaxp
Tarih: 23 Ocak 2018; 12:04:26
Yorum
Aynı gün kargolandı-Söylenildiği gibi kapalı kutu üründü teşekkürler Güvenilir birisi
Genel Puan

Ürün: Origin hesap
Alıcı: asdcaner
Tarih: 23 Ocak 2018; 11:57:42
Yorum
Sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Çok ilgili ve güvenilir bir satıcı.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.297