Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erdem444
Gerçek Adasd dsa
KonumIsparta
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Megane Touch 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
@ferther, Aynı dediğiniz gibi, servis ayrı komedi, sanayi ayrı komedi. Bir de fikirleri olmayan konuda yorum yapıyorlar ya, insan çileden çıkıyor ! ... Mesaja git »
Yeni Megane Touch 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
@ferther, Başka bir arkadaş daha sormuştu da, o listedeki tüm parçaların değişmesine gerek yok ancak yağ ve filtre önemli, kâğıt filtre zaten. Parçac... Mesaja git »
Yeni Megane Touch 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benzinli tam otomatik CVT model ise aracınız arka sayfaya bakınız, liste vermiştim. Yetkili servis şanzımanın nasıl bir şey olduğundan bihaber. Raf öm... Mesaja git »
RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arka paspasların kaymasını engelleyebilecek bir çözümü olan var mı ?... Mesaja git »
Yeni Megane Touch 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
CVT şanzıman bakımını(yağ, filtre, conta vs.) yaptırmak isteyen varsa(Servis bakım yapmıyor. Yağ ömürlük diyorlar, şaka değil.) malzeme listesi aşağıd... Mesaja git »
Yeni Peugeot 308 (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
@insaatmüh.86, Ancak arkadaşın aracı 1.2 PURETECH EAT6 130HP. Sizinki de otomatik mi? Eğer gerçek tüketim değerleri de böyleyse çok iyi. Açı... Mesaja git »
Yeni Peugeot 308 (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
@grsb78, Tüketim verileri çok güzel geldi bana. Ancak yol bilgisayarı verileri ile gerçek tüketim uyuşuyor mu ? Depoyu doldurup 100 KM gidip tekrar ... Mesaja git »
██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba, Periyodik bakımların zamanları ve hangi parçaların değişmesi gerektiğini gösteren bir liste var mıdır ? Modele göre liste arıyorum çünkü ör... Mesaja git »
Sparkle 9600GT 2GB 256Bit başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Şu güzelim karta HDMI çıkış koyamamışlar mı yahu. :) Fiyat çok iyi gerçekten, fazla durmaz.... Mesaja git »
SAMSUNG S23B350H nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
En az üç piksel olması gerektiğini söyledi iki firma da, Samsung'un belirlediği rakam buymuş. B serisinde yazan 2 ms(gtg) değeri 5 ms(btb)'y... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125