Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
coppermine
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ocak 2003
2. el mesaj sayısı: 239
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
yalnız 3d fotograf yada video modu nx300 ve sonraki cihazlarda var diye biliyorum. NX3000 de yok bildiğim kadarıyla. Lens uyumlu olur ama 3D fotograf/... Mesaja git »
God of War'un fiyatında tam %50 indirim: 149 TL'ye düştü başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
TR PSN de GoW Türkçe altyazılı olan versiyon mu? Sayfasında yazılımolan altyazılar kısmında Türkçe yok çünkü.... Mesaja git »
Yeni Cosa Akıllı Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
299 TL lik kodlar halen çalışıyorlar. Az önce sipariş verdim ben. Elimdekini de bir ara satarım yada biradere veririm.... Mesaja git »
Ticwatch 2 Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
ticwatch 2 de android wear olmadığı için arkadaşların yukarıda paylaştıkları güncelleme ticwatch 2 ye gelmedi. Ticwatch E ve S'ye geldi. Ticwatch 2 de... Mesaja git »
Macbook Görünümlü Ipad Pro 10.5 konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar merhaba, ilk incelememde sizlere elimden geldiğince ve dilim döndüğünce yeni satın almış olduğum ve son derece memnun k... Mesaja git »
Playstation varken Xbox alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Xbox one x'i bu haftasonu gittigidiyor/teknosa/world card kampanyaları combo'su ile 1.718 TL ye mal etmiş oldum. (1.793 TL kazananlar klübü fiyatı ve ... Mesaja git »
XBOX ONE X 1TB KONSOL 1.812 tl + 50 world puan başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Xbox one x'i bu haftasonu gittigidiyor/teknosa/world card kampanyaları combo'su ile 1.718 TL ye mal etmiş oldum. (1.793 TL kazananlar klübü fiyatı ve ... Mesaja git »
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
nx500 85mm ipaddeki “iyileştir” butonu hariç bir işlem yapmadım. https://i.hizliresim.com/LbBjG1.jpg https://i.hizliresim.com/rOAGyM.jpg h... Mesaja git »
Ticwatch 2 Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ticwatch e de gps var, yanlış biliyorsunuz.... Mesaja git »
İçinden Çıkamadığım DD ve DTS Sorun başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam çok teşekkürler, dediğiniz yöntemi denedim ancak oyunla halen stereo (ac origins ve witcher 3 de denedim). Hiçbir düzelme yok.... Mesaja git »
Arkadaşları

soberman

Font_Drakula

aeronics

deLy.c0juq

recepkosak10
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Slim Xbox 360 ile takaslık FW'li Jasper Xbob360
Alıcı: UlasAsmadili
Tarih: 23 Mart 2011; 21:20:39
Yorum
Güzel bir takas oldu, teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094