Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
vedatkerem
Gerçek Adismail ÇINAR
Doğum Tarihi23 Mayıs 1973
MeslekTeknik Öğretmen(Elektrik-Elektronik) Teknik Servis
İlgi AlanlarıElektronik, Elektrik,Bilgisayar, Mekanik, Ney, Makaralı Yay, Atıcılık, Silahlar, Arabalar, her türlü ıvır zıvır :)
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 122
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Süperonline Fiber İnternet Kesintisi Zorla Paket Degiştirme başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Sözleşme yok ki ses kaydı ile iş yapıyorlar. Kabul ediyor musunuz evet bu kadar. Ben bi kere sözleşmemi yollayın istiyorum dedim ısrar ettim elimizde ... Mesaja git »
Süperonline Fiber İnternet Kesintisi Zorla Paket Degiştirme başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Yıldırma taktiği. Dik dur eğilme. Bende süp.fiber kullanıyorum. Önceki paketim 50Mbit 250Gb kotalıydı. 1yıl önce gelan geçtim buna. O hız tad yok 25 ... Mesaja git »
Ülker Piko Çikolata Rezaleti( Fotoğraflı ) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hepsi zehir. Milletimizi zehirliyorlar. Bu besin gibi görünen nesnelerle.... Mesaja git »
4 yıllık sevgilim benden ayrıldıktan 2 ay sonra EVLENDİ. başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Allah' ın sevgili kuluymuşsun. Sonradan atacağı kazığı başta atmış kurtulmuşsun. Seni istemeyeni sende boşver gitsin.... Mesaja git »
Fırınım evimde yangın çıkardı... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ordaki kalite kriterleri uygun olmazsa satamaz . Kesinlikle burdan yüksektir kalitesi. Yüksek kalite yüksek maaliyet demektir.... Mesaja git »
Yangının nasıl çıktığını tahmini söyleyim. Ocakta kaynayan ne ise taştı ve çakmak devresine sıvı geldi. Sonra çakmak çakmaya yüksek gerilim ile ateşle... Mesaja git »
Arçelik-beko grubu bosch-siemens grubu demek istedim. Ayrıca Tekirdağdaki fabrikalarında profiloyuda üreten firmadır. Engin bilgilerinizle bizleri ay... Mesaja git »
Çok geçmiş olsun. Arçelik beko hayatta evime sokmam. Giderim fazla para öderim buz dolabını sharp geri kalanları siemens alırım. Zaten arçelik beko si... Mesaja git »
Projeksiyonlara ucuz,orjinal, garantili lamba konusunu başlattı (2 ay önce)
Arızalı projeksiyon lambanızı yollayın içinde bozulan lambanızın orjinalini Civa buharlı UHP,UHE, NSH veya SHP sizinki hangi modelse aynısını takıp on... Mesaja git »
2 Yıllık sevgilim tarafından aldatıldım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ona artık sevgili değilde et olarak bakabilirsin, sevgilin ölmüş unut onu.... Mesaja git »
Arkadaşları

ugur_bek

promak

t_tunccan

simplycity

cemalptekin

Administrator-13

barisgokalp

kocausta*

Maerdir

dilaver_isik

gunesbal

tamburadan

rkocak03

Yavuz01

caylimehmet
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Projeksiyonlara ucuz,orjinal, garantili lamba
Alıcı: ugur_bek
Tarih: 13 Aralık 2009; 13:22:14
Yorum
Kendisi ile üniversite olarak alış verişimiz oldu. Her yönü ile güvenilir bir kişidir. Gönül rahatl
İmza
Projeksiyon lamba yenilemesi yapmaktayım bi sakıncası mı var?
İnsanlar başaklara benzer, içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler...
Hakkında
ismail Çınar 0505 359 3441 (Türkcell)
vedatkerem@gmail.com
Her marka ve model projeksiyona ucuz garantili lamba çözümü
ismail Çınar 0505 359 3441 (Türkcell)
vedatkerem@gmail.com

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125