Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zed
Gerçek AdErsin Doğan
Doğum Tarihi10 Aralık ****
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Belhanda ve Selçuk ortasahası... Mesaja git »
3 silindir araç ile yaptığınız max km ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Şu önyargılardan ne zaman kurtulacağız çok merak ediyorum... Mesaja git »
Mercedes mi yoksa BMW mi? 2018 satışlarında kim önde? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben de birkaç yıl öncesine kadar öyle düşünüyordum ama geçen yıl hayalimi gerçekleştirdim çok şükür. Yaşınız kaç bilmiyorum ama hiçbir şey imkansız de... Mesaja git »
Otopark Chevrolet Cruze Testi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Çok yakın bir arkadaşım 2009 Ağustos ayında 113 bg lik olanından almıştı. Araçla çok uzun seyahat etme şansım oldu ve şunu söyleyebilirim araç motor h... Mesaja git »
Opel Türkiye... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ailemizde 1989 model Vectra A 1.7 Dizel aracımız var. Motor kısmı eski sistem olduğundan tamiri kolay oluyor. Balık tutmaya giderken çok işe yarıyor.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Gold da vermişlerdi. Uzun bir oyun değil ama ben beğenerek bitirmiştim. 27 lira eder mi o konuda bir şey diyemem.... Mesaja git »
MercedesC BMW3 VolvoS60 karmaşası!!! Lütfen yardım. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ne çok Volvo sever varmış. Satış rakamlarının bu forumla ne kadar zıt olduğunu bir kez daha teyit etmiş olduk. Açıkçası benim kendi görüşümdür: Bmw-Me... Mesaja git »
2019 BMW X7'nin ilk teaser görüntüsü yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Böyle giderse iki jenerasyon sonra far diye bişey kalmayacak... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Almak sıkıntı değil, yürütmek zor. Bakımı, vergisi, kaskosu bir araba parası........ Mesaja git »
Yeni Dönem Başlıyor Artık Turkey yerine başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
99 da lise hazırlıktayken bu konuyu tartışmıştık öğretmenimle, neden Türkiye değil de Turkey. İnşallah hala hayattadır... Mesaja git »
Arkadaşları

Tagortian

yusufozgiray2

Gopluumit

scope_123
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PS3, PS4, Xbox One
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Klima
Bosch
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Apple
PSN ID
zedone11
Xbox Live GamerTag
Ersind
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Sabit Disk
Western Digital
Kombi
Demir Döküm
Modem
Asus
Beyaz Eşya
Beko
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094