Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hedayse
Gerçek AdHakan GÖZEL
Doğum Tarihi7 Aralık 1980
Meslekİ ş ç i
KonumBilecik,Osmaneli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vaillant kombi ayar hakkında (atmoTEC/turboTEC plus) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Merhaba arkadaşlar aynı konuya çok önceden köşelerdeki kararmadan bahsetmiştim, sıkıntıyı çözdüm bilgi için yazıyorum. Evdeki nem oranı %65 üstüne ç... Mesaja git »
Vaillant kombi ayar hakkında (atmoTEC/turboTEC plus) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Merhaba 6 yıldır hiç petek temizliği yapıldı mı ?... Mesaja git »
97 vectranın yağı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
97 vectra b nın yağı yağ çubuğundaki iki çizgi arasındamı yoksa ikinci çizgidemi olmalıdır. bizim usta 2. çizgide diyor. başkası ortada diyor. hangisi... Mesaja git »
97 vectranın yağı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Vectra b kasa 1997 model cd 2.0 araç sahibiyim. Kullanım kitapçığında aracıma filtre se değişir ise 4.25lt motor yağı koymamız gerektiği yazıyor. ... Mesaja git »
WARMHAUS ENERWAplus (1/10 MODÜLASYON) başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Merhabalar Yeni alacağım 125m2 dışı yalıtımlı 1 cephesi bitişik nizam 1.kat arada kalan alttan ısıtmalı evim için kombi bakıyorum. Enerwaplus 24 35 ... Mesaja git »
Vaillant kombi ayar hakkında (atmoTEC/turboTEC plus) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar, kombimi açıp tam güçte yani 20kw da ike ilk kalkış anındaki alev boyuna baktığımda bunun çok gereksiz olduğunu görüyorum. Geçtiğimiz yıl h... Mesaja git »
Vaillant kombi ayar hakkında (atmoTEC/turboTEC plus) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhabalar anladığım kadarıyla cihazınız en düşük çalışma moduna alınmış, bana göre bunun biraz artı yönü var alev boyunu çok fazla tutmayacağı içi... Mesaja git »
Bitkili Akvaryuma yeni başlayanlar için düşük maliyetli sistem. başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Arkadaşlar bitkili akvaryum ile ilgili forumumuzda da güzel bilgiler bulunmaktadır. Bekleriz; forum.akvaryumda.com... Mesaja git »
20 lt nano akvaryumum ve bitkilerim başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Bhasettiğim site sizin bahsettiğinizden sanırım farklı. Bu sitede sizin akvaryumunuzu göremedim ki site geçen yıl açıldı. forum.akvaryumda.com... Mesaja git »
Çöpçü ve Japon başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Çöpçü ile japonu bir arada bakabilrrsiniz sorun olmaz. Balıklarınızı çok fazla beslemeyin, unutmayın su içerisindeki planktonlar ile de besleniyor o... Mesaja git »
Arkadaşları

ŞahEser

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistemim

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125