Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kingstonn
Gerçek Adali koc
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iphone 7 plus dokunmatik sorunum başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
cam değişimi yapılmış olabilir çok anlamıyorum bu işlerden orjinal ekranı hala bende ama sökerken üst tarafında baya pul pul dökülmeler oldu tekrar ku... Mesaja git »
teşekkürler, ekranın sağ üst köşesinde barkod vardı kablolarında logo vardı ama yeni takılan sensör kablosunda yoktu,bu durumda tekrar orjinal ekran t... Mesaja git »
bende bundan şüpheleniyorum çünkü dokunmatik ile ekran arasında bir sürtünme izi gibi bişey var, ekran takıldığında anlamadım çünkü temizken belli olm... Mesaja git »
iphone 7 plus dokunmatik sorunum başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
cevap için teşekkür ederim, internetten baya araştırmıştım taktırmadan önce orjinal ekranla yan sanayi ekranın farklarını, hatta ilk getirdiği ekran y... Mesaja git »
iphone 7 plus dokunmatik sorunum konusunu başlattı (3 gün önce)
merhaba arkadaşlar biraz uzun olacak ama daha önce başına gelmiş biri varsa fikirlerini rica ediyorum, telefonumun ekranı kırıldı hoparlörün olduğu kı... Mesaja git »
Turknet'ten uzak durmanızı tavsiye ederim konusunu başlattı (14 gün önce)
arakdaşlar 1 yılı aşkın bir süredir türknet 75mbps paketinden faydalanıyorum, 2 ay önce arkadaşını getir kampanyası olduğundan ikinci bir hat için baş... Mesaja git »
KASİYER 1 BİRA FAZLA OKUTMUŞ NAPÇAM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ordaki çalışanlar bu tarz şeyler için maaş almıyor şu an yaşını sorgulamaya başladım, kasiyer ürünü kasadan geçirip ödeme almakla, güvenlik görevlisi ... Mesaja git »
:) hiç güleceğim yoktu 31 yasındayım burda bu tür konular açanların aksine çalısıyorum babamın aldığı bilgisayarın başına oturup saçma sapan konular ... Mesaja git »
şaka mısınız siz ya? en pahalı bira 18.5tl o da 1lt extra yani 2 kutu bira, kamera kaydı diyen var, müracat diyen var, bırakın boş işleri boş muhabbet... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
türknet ne burada ne de çağrı merkezinde destek falan vermiyor, bütün çalışmalar reklam amaçlı başka bişey değil bu ne rahatlık anlamadım müşteri port... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.203