Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kingstonn
Gerçek Adali koc
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
taliscaya benzeyen bi zenci bulup kulüp kandıracaklar galiba... Mesaja git »
Merhaba , hatalara bir göz atalım. 1. Hafta başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
arkadaş ne kadar iki yüzlü insanlarsınız anlamıyorum, sürekli hakem hatası deyip duruyorsunuz öyle olsaydı bile yine 3 puan alıyoruz, yok hakem doğram... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
cenkin pozisyonuna penaltı demeyen kördür heralde adam bildiğin çelme takıyor, tamam yalpalıyordu ama orda antalyanın hatası var negredoyu çok izlem... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
atiba babel bunlar nedir ya bu kadar kısa sürede bu kadar mı değişir her şey, büyü mü yaptılar nedir anlamadım fabrinin gülüşüne hasta oluyorum ya bi... Mesaja git »
pepeye bak ya kafana kurban... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
2016 oynamadım ama 2013de yeni versiyon çıktıktan baya sonra canlı güncelleme kalktı diye hatırlıyorum umarım yanlış değildir :)... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
canlı güncelleme hizmeti ne zaman açılacak arkadaşlar?... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
fifada anlık olarak mı değişiyor? peste yok şu an aldığımız yeni oyuncular var mı fifada... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
çok sert biri bu ya zaten pepemiz vardı bide bu oldu, tamam iyi oyuncular ama bu kadar sevilmediğimiz ligde çok zora sokacaklar bizi pepe için de söyl... Mesaja git »
55" Ultra HD Smart tv satılık konusunu başlattı (10 gün önce)
markası hi leveldır (vestel üretimi) sadece deneme amaçlı takılıp geri kutusuna koyuldu 1700tl aynı markanın 39" full hd modeli de var o da aynı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109