Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kingstonn
Gerçek Adali koc
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
kılavuzda timeshift ve yayını usbye kayıt özelliği olduğu yazıyor ama bazı coğrafi bölgelerde kullanılır diyor, bunu bir şekilde kullanabilen var mı... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
varsa alabilirim... Mesaja git »
pioneer htp 073 bimeks 1399 tl nasildir ? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
ben kullanıyorum fena değil fiyat konusunda birşey diyememem ama giriş seviyesi olarak idare ediyor sub yetersiz biraz ama yine de soundbar veya tvnin... Mesaja git »
gddr5 hızına yetişebilen ram varmı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
gddr5 bellek modülleri ddr3 modüllerin modifiye edilmiş halidir, benzer çip, yüksek saat hızları düşük voltaj ama yüksek gecikme süreleri (latency) me... Mesaja git »
Farkın Farkındayız başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
beşiktaşlıyım ama bu her maç sonrası alay etme olayını bir türlü anlayamadım bu fanatiklik değil başka birşey, galatasaray en azından delikanlı gibi ... Mesaja git »
Daha önce satışa çıkardığım ürünleri artık pek zamanımız kalmadığı için zaten uygun olan fiyatları daha aşağı çekerek satışa çıkarıyorum aşağıdaki fi... Mesaja git »
DVR Uzak İzleme Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bazı markaların kullandığı p2p gatewaylerin ping süreleri yüksek oluyor bundan kaynaklı, en çok sorun yapan ürünler retronun genelde şu ana kadar görd... Mesaja git »
QUADRO VE FİRE PRO EKRAN KARTLARI konusunu başlattı (3 ay önce)
FİRE PRO V4800 400tl NVIDIA Quadro FX 380 16-core CUDA, 256MB Dual DVI-I Graphics Card 250TL Tertemizdir hiç bir sorunları yok.Sistem Notu : ... Mesaja git »
böyle HAYIRlı bir konuya 900. ve onur üyesi olduğum için şanslıyım, umarım referandum sonucuda hepimiz için HAYIRlı olur.... Mesaja git »
benide ekleyin... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094