Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kingstonn
Gerçek Adali koc
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 48 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
siyah top sistemini çözdüm galiba az önce baktım kayıtlara 101 tane top çevirmişim 4 adet siyah topum var, demek ki %4lük oranı tutturmadan siyah ge... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
kullanmadığın oyuncuları antrönör yap, ama antrenman yapma, böylece kadron +15 genişleyecek takımdan ayrılmadıkları için de o oyuncuların gelme ihtima... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
90k değmez tabi bana göre, top çevirmeden çıktığı için kullanıyorum aynı overall değerine sahip bir kaç forvetim daha var, ama mandzukiç gerçekten ark... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
mandzukic bende var memnunum dayanıklılığı iyi durumdaysa defans arkasına çok kolay kaçıyor gollerimin çoğunu böyle atıyorum tabi başka adam akıllı fo... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
https://twitter.com/ChampionsLeague/status/912612731450093568... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
yazık gerçekten eğer doğruysa ama bu tür fotoğraflara pek inanasım gelmiyor, her taraftar içinde olduğu gibi bizde de böyle insanlar çıkar, çıkıyor no... Mesaja git »
bu arada kaleci bana uyku uyutmayacak forvet yok beşiktaşta demişti haklı çıktı... Mesaja git »
süper sonuç yalnız bunlar deplasmanda delik deşik edecek bizi gibi bir his var içimde lig maçında topa bakmayanlar nasıl da koşuyor yalnız porto ... Mesaja git »
çok sert şut çekiyor bu herifler ya... Mesaja git »
yapma başkan bedaş ı da mı ödemedin elektrikler gitti :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098