Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kingstonn
Gerçek Adali koc
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şampiyonlar ligi ihalesi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
sanırım gerçek, dsmart gibi müşteri toplamak için böyle bir işe girmiş olabilirler çünkü aynısı dsmartta da başıma geldi, zaten tivibuyu çoğu insan ne... Mesaja git »
Şampiyonlar ligi ihalesi konusunu başlattı (16 gün önce)
arkadaşlar ortalıkta 2017 den itibaren cl yayınlarını 3 yıllığına bein sportsun aldığını söylüyorlar, haber siteleri vb dahil, var mı gerçekliği?daha ... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
r2 ile l2 yi ayırt edecek kadar uzun süredir oynuyorum dostum onunla ilgisi yok ama bişeyler oldu daha 1 hafta öncesine kadar yapıyordum... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ben de öyle yapıyorum zaten ama olmuyor tuşlarda bir sorun yok anlamadım neden böyle oluyor... Mesaja git »
myclubta oynarken smiley yapılıyor üzgün kızgın vs benim bildigim r2 + r ile yapılıyor ama yapıyorum olmuyor değişti mi tuşlar... Mesaja git »
herkes oblaktan bahsetmiş bende ter stegen var, oblak daha mı iyi bundan?... Mesaja git »
mogolkurdu0162 nickli fenerbahçeli ... turnuvada öne geçince anında bağlantımı kopardı ve işin ilginci bağlantım olduğu halde hükümsüz bile değil kayb... Mesaja git »
o olay ön sipariş verenlerde geçerliydi diye hatırlıyorum... Mesaja git »
işte konami nin turnuvada rakip bulma eşitliği şuraya bakar mısınız... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
oyun çok sıkmaya başladı ya aldığın gp oyuncu sözleşmesine gidiyor oyunun düzgün hale gelmesi 6 ayı bulur bu gidişle, o zaman gp saçmaya başlayacak am... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094