Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kingstonn
Gerçek Adali koc
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
ben de abunun kalmasından yanayım ama olmuyorsa yapacak bişey yok bence bizim takımda bireysel hatalar çok pahalıya patlıyor fabri abu, tosic vs gördü... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
şenol güneş açıklama yaptı bununla ilgili, takipteydik ama her maçta sorun çıkaran sorunlu bir oyuncu olduğu için ben bu transferi istemiyorum dedi ba... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
hep aynı taktik geçenlerde yine buna benzer bir konuşma yaptı fikret orman buyursun göndersin görelim dedi kaldı öyle... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
doğru mu bu ya http://haber1903.com/n-33639-ne-yaptin-atiba-avrupayi-titretti.html... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
adamlar eee demekten konuşamıyor gına geldi valla bide oğuzhana bak konuşmasından bile kalitesi anlaşılıyor... Mesaja git »
iphone 7 plus 128gb black sıfır yurtdışı konusunu başlattı (bir ay önce)
sıfır jelatinli kutusunda yurtdışından bugün geldi cihaz pasaport kaydı alıcıya ait, kayıt yaptırmadan 120gün kullanabilirsiniz bu süreden sonra pasap... Mesaja git »
NETFLIX Türkiye'de! --ANA KONU-- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bazı cümlelerim noktalama hatalarından dolayı yanlış anlaşılmış şöyle cevap vereyim 1 de demek istediğim şu, uluslar arası platform yapıyorsun, aray... Mesaja git »
NETFLIX Türkiye'de! --ANA KONU-- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
saçma sapan bişey, yaklaşık 1 senedir kullanıyorum aslında hizmetin ana fikri güzel ama uygulama yok, en basitinden filtreleme sistemini adam akıllı h... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
uygun fiyata veren biri varsa düşünebilirim o zaman en mantıklısı o gibi... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
evet gelmedi zaten de en azından agentlar falan yerinde olur yeni başlayınca kolaylıkla çıkarırım diyordum şimdi sadece champpions league stars ve be... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094