Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
atoaga
Gerçek Adatalay z
Doğum Tarihi28 Haziran 1993
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENİ SSANGYONG TİVOLİ 2015 ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
http://i.hizliresim.com/ZA7Prk.jpg http://i.hizliresim.com/g4ZJNb.jpg Güney Kore Otomotiv devi SsangYong’un SUV Modeli Tivoli, Mayıs ayında ... Mesaja git »
Playstation 4 Oyunları ANKARA Takas Satış ve Takas Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Satılık ; Battlefield 4 - 60tl Watch dogs - 50tl kutulu ve çiziksiz... Mesaja git »
Playstation 4 Oyunları ANKARA Takas Satış ve Takas Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Elimde GTA5, Battlefield 4, Watch dogs var. Takas tekliflerine açığım. Satin almak isterseniz fiyat teklifide olur... Mesaja git »
Elimde watch dogs var takaslık... Mesaja git »
Elimdeki oyunlar; The Last Of Us Türkçe Watch Dogs İkiside kutulu kitapçıklı temiz Takas olur satın almak isteyen olursa fiyat teklifide ya... Mesaja git »
Elimde kutulu ve kodu kullanılmamış watch dogs var. Takas tekliflerine açığım... Mesaja git »
Elimde kutulu watch dogs var temiz 2 haftalık takas isteyen olursa hangi oyunla takas istediğini yazarsa sevinirim.... Mesaja git »
Pm atıyorum hata veriyor :D note 2 alacağımda bi sorum vardı onu soracaktım sanalpazarla ilgili :D... Mesaja git »
Hocam diğer forumda var sadece diye biliyodum konunuz bekliyodum ordan :D Mailinizi ekledim konuşmak içinde note 2 alacağım ama yeni çıkan galaxy mega... Mesaja git »
: Binlerce kişi karşı karşıya.. başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: en birinci ben oldum büyük ihtimalle mübarek yanlılarıyla muhalifler şiddetli bir çatışma içine girecek bu durumda ordu da m... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125