Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gripin518
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi23 Mart ****
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY E5 [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Arkadaşlar merhaba. Bildigidiniz gibi samsung galaxy e5 de gps sorunu var. Bende uzun süredir gps probleminden yakınıyordum. Telefonuma google playde ... Mesaja git »
falken lastik üzerine düşünceler... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
[link=]https://www.falkenlastik.com.tr/lastikler/ziex-ze914[/link] Ebatlar butonuna tıklarsan, tüm ebatlar için değerleri görebilirisin hocam.... Mesaja git »
mevcut lpgli araçlarda dolum ağzı durumu? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba, fd6 civicte bildiğim kadarıyla lpg dolum ağzı benzin dolum ağzının yanına alınabiliyor. Bunun maliyeti nedir ve bu revizyondan sonra yapılmas... Mesaja git »
falken lastik üzerine düşünceler... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Geçmiş olsun, gerçekten can sıkıcı bir durum. Ben de geçen ay aynı lastiklerin 205/55/16 olanını taktırdım, umarım bir sorun yaşamam. Gördüğüm kad... Mesaja git »
195/55/16 Lastik Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam ne düşünüyosun felken al geç. Ben civic aracıma aldım çok memnunum. Kullanıcı yorumları da iyi. Çok konforlu sesiz bir lastik.... Mesaja git »
Civic (LPG) Yakıt Tüketimi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aracım 2011 FD6 premium otomatik. Lovato lpg kiti var. 36 lt ile 367 km yol yaptım. Bunun 180 km si uzun yol kalanı istanbul şehir içi fazla trafi... Mesaja git »
1.2 tsi jetta çok yakar mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
2014 bulemotion olmayanını sıfır aldım, 8 ay kullandım. Ortalamam 6,8 lt. Uzun yolda 120-130 hızlarda 5,6lt tüketimi kasmadan yakalıyordum.... Mesaja git »
ROT AYARLARI hakkında tüm kullanıcılara önemli uyarı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Bildiğiniz üzere tüm otomobil firmaları ürettikleri otomobillerde yakıt tüketimlerini ve emisyon oranlarını düşürebilmek için kılı kırk yaran yöntemle... Mesaja git »
lassa impetus revo 2+ yeni bir sessizlik referansımı ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben montaj dahil 205/55/R16 91V ziex914 ecorun 175tl'ye aldım. Kredi kartına 6 taksit. 2017 1. hafta üretimi, şimdilik çok memnunum. Daha önce 207 ara... Mesaja git »
Ön tamponda ki aksesuar ın ismi nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Gördükçe bir insan arabasına bunu neden yapar diye düşünmekten edemiyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Samsung Galaxy GIO Garantili
Alıcı: Nymphadora
Tarih: 17 Kasım 2011; 22:31:08
Yorum
sorunsuz alışveriş için teşekkürler
İmza
2011 Honda Civic Premium Otm 1.6 LPG | 2006 Megane II 1.5 dci Dynamique(Satıldı) | 2014 VW Jetta 1.2 Tsi Comfortline(Satıldı) | 2009 Peugeot 207 1.4 HDI Trendy(Satıldı) | Acer Aspire 5745G | Samsung Galaxy E5
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.227