Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aydın_m
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 169
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Oyun adı: Nioh Deluxe Pri-Sec: Pri Alındığı ülke: Tr Fiyat: 60 İletişim: PM Ödeme: Enpara, Garanti Diğer hak: Forumda Takas olur oynamadığım ... Mesaja git »
DYiNG LIGHT [PS4 ANA KONU] AKSİYON / KORKU başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Oyunun başlarındayım ve zorlanıyorum Siblings diye bir görevdeyim yapamadım bir türlü ve bu görevinde bırakamıyorum yapmak zorundayım coop ta bana yar... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Scofield_Ps sağolsun akşam akşam baya kanyankısı kastık teşekkür ederim kardeşim.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aradaki fiyat farkına değer mi DLC uzunmu... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Horizon Zero Down Complete Edition daha sonra yeni DLC çıkarsa onuda kapsıyor mu... Mesaja git »
Dark Souls 3 | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tamam şimdi buldum teşekkür ederim... Mesaja git »
Baktım ama indirilecek birşey göremedim... Mesaja git »
DLC ye girmek için oyunu bitirmek mi gerekiyor. Chanel e gidiyorum ama o eleman yok giremedim DLC ye. Oyunu bir defa bitirmiştim ikinciye başladım... Mesaja git »
Ozaman gerek yok almaya Dark Souls ve Bloodebone bende oynadım efsane oyunlardı halada oynuyorum.... Mesaja git »
Dragons Dogma: Dark Arisen nasıl bir oyun oynayan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim almayı düşünüyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

FA5T

m.grmz

zepharoth
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078