Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aydın_m
Gerçek AdAydın Manav
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 169
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung Galaxy C9 Pro başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Aynı anda çift sim ve hafıza kartı takabilirsiniz... Mesaja git »
Samsung Galaxy C9 Pro başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Andoid sistemi ve os ekrandan sonra en çok şarj tüketen program olmuş o yüzden ekran süreniz biraz düşük yoksa en az 6 saat alırsınız aynı sorunu bend... Mesaja git »
Isınma hızlı şarj da oluyor biraz onun dışında ısınma görmedim kullandığım telefonlar arasında en az ısınan telefon diyebilirim. Mi max 2 ile kıyaslar... Mesaja git »
Ben 3 aydır kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım kamerası ise iyi değil ama kötü de değil bence idare eder bu fiyata anca bu kadar olur. Garanti konu... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Dlc nin son bosunu geçemiyorum takıldım level 127 düşükmü kaldı acaba yardım edecek varsa sevinirim... Mesaja git »
Arkadaşlar bu telefona kafayı taktım almayı düşünüyorum şu an hepsiburada da 1900 tl fiyat iyimi sizce tavsiye eder misiniz kullananan arkadaşlar yoru... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Dark Souls III indirime girmiş alacağım ama deluxe mü alayım arkadaşlar çok birşey fark ediyormu 30 liraya değermi... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu kana susamış canavarı nasıl keseceğiz manyak gibi saldırıyor ya sinir oldum kapattım en sonunda.... Mesaja git »
Samsung Galaxy C9 Pro başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşalar benim şarjım bir günü zor çıkarıyor "Android Os" ve "Android Sistemi" bataryayı sömürüyor nasıl çözeceğim bu sorunu bu ikisi Pil Kullanım ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY C9 PRO {ANA KONU} başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşalar benim şarjım bir günü zor çıkarıyor "Android Os" ve "Android Sistemi" bataryayı sömürüyor nasıl çözeceğim bu sorunu bu ikisi Pil Kullanım ... Mesaja git »
Arkadaşları

m.grmz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.297