Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aydın_m
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 169
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Ben filim izlersem 7 saati buluyor demiştim mesajda dikkatli okursanız ayrıca bu sürenin yaklaşık 3 saati video izleme hepsi değil. Buyrun buda... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Tema bu hocam... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Ben wifi ve mobil veri karışık 5 saatten aşağı düşmüyor ekran süresi hatta film izlersem 7 saati geçiyor. Buda örnek bir ekran görüntüsü. Akşa... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] BAHAR INDIRIMLERI başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kesinlikle verilir... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Silâhınıza taktığınız cevherlerden kaynaklanıyordur bi kontrol edin isterseniz... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Psn verin geleyim keselim... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Alınık Nioh Dlc ile birlikçe Çift Hak... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
4.yü alınca bir fark olmuyor birini kaçırırsak alternatif olsun diye 4 tane koymuşlar oyuna... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Oyunda 4 tane göbek bağı var bunlardan biride arianna da ama siz bunu kaçırmışsınız maalesef micolash dan önce ariannayı bulup konuşup katedral semtin... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Teşekkür ederim pwmf22gu ben bu zindanda farm yapmıştım sürekli 27 lik çok düşürdüm ama negatif yanları vardı hep onlarida kullanmıyorum saadece "mali... Mesaja git »
Arkadaşları

FA5T

m.grmz

zepharoth
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086