Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aydın_m
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 169
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dark Souls 3 | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Rehberde öyle yazıyordu diğer türlü soul karşılığı dark sigilleri silmek için 500K soul istiyor bunu kasmak benim için çok zor şuan başka yolu yokmu b... Mesaja git »
Dark Souls 3 | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Oyunun sonuna geldim üç sonuylada bitirmek istiyorum. The End of Fire ve The Usurpation of Fire sonlarını yaptım ama To link the First Flame sonu ile ... Mesaja git »
Gearbest İnter MNG Kargo Vergi Sorunu Çözüldü Diğer Sorunlar Kapıda başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Gearbest üzerinden yapmış olduğumuz ve hiç bir şekilde kanunda belirtilen 30€ üzeri sınırını aşmayan siparişlerimiz de, Türkiye de dağıtım yapan... Mesaja git »
Dark Souls 3 | Rehber ilk sayfada başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
-OYUNUN TÜM SONLARINI GÖRMEK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER Üç ana bir tane de alternatif son var. The End of Fire Üç L... Mesaja git »
DARK SOULS II: Scholar of the First Sin | PlayStation 4 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
2 NİSAN 2015 Dark Souls 2: Scholar of the First Sin, PS4 ve Xbone için yenilenmiş grafikleri ve Crown of the Sunken Ki... Mesaja git »
Satılık Daima Çift Hak Psn Hesaplar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çok güvenilir ve dürüsttür kendisi hiç düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz Dark Souls 3 ü aldım kendisinden. Teşekkür ederim kardeşim... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 21 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Öylemi bakalım şimdi iniyor oyun insin hemen bakacağım... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 21 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dark souls 2 yi kapım bende bloodborne den sonra ilk souls oyunum bakalım becerebilecekmiyiz bloodborne den çok daha zor diyen çok sizce de öylemi... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benim telefondada Global Kararlı yüklü ama bu dediklerinizin hiçbiri olmuyor bende isterseniz bi format atın cihaza... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar benim telefonumda şu an en son sürüm Global Kararlı yüklü ben en son sürüm Geliştirici Beta(Mi9) yüklemek istiyorum. Telefonun boot kilidi ... Mesaja git »
Arkadaşları

FA5T

m.grmz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063