Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aydın_m
Gerçek AdAydın Manav
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 169
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DYiNG LIGHT [PS4 ANA KONU] AKSİYON / KORKU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu glitch nasıl oluyor youtube den baktım anlamadım ayrıntılı anlatabilirmisin... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
24 MART 2015 | | | | | | - Ö N E M L İ ! - | | | | |... Mesaja git »
DYiNG LIGHT [PS4 ANA KONU] AKSİYON / KORKU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
http://images.vg247.com/current//2013/05/DL_KEY_ART_PEGI.jpg Dying Light Duyuruldu Dead Island ve Call of Juarez isimlerind... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Oyunu dlc ler ile birlikte 140 saatte 53 level ile bitirdim. Ana hikayeyi mutlu son ile bitirdim ama blood an wine maalesef kötü sonla bitti okadarda ... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Günaydın Ailenizle sevdiklerinizle mutlu huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle herkese iyi bayramlar.... Mesaja git »
Günaydın Hayırlı Cumalar... Mesaja git »
Samsung Galaxy C9 Pro başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yeni bir telefon alıyor olsaydınız ve A7 2017 mi C9 pro mu deseydiniz ben tabiki C9 Pro derdim ama elinizdekii A7 yi satıp C9 almak çok mantıklı değil... Mesaja git »
Kadir gecemiz mübarek olsun Ramazanıda bitirdik... Mesaja git »
Samsung Galaxy C9 Pro başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hayırlı olsun ben onların bana dediğini söyledim garanti veriyoruz dediler en fazla iade ederiz 1 gelirse... Mesaja git »
Arkadaşları

m.grmz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125