Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aydın_m
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 169
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ozaman gerek yok dediğiniz gibi standart olanı alayım ben teşekkür ederim... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Grand Tutismo nun deluxe ile normali arasında çok fark varmı 28 tl fazla vermeye değermi... Mesaja git »
Geliştirici : Takım Ninja Yayıncılar : Sony Interactive Entertainment JP : Koei Tecmo Yönetmenler : Fumihiko Yasuda , Yosuke Hayashi Yapımcı : Hisash... Mesaja git »
Evet baya kastırdı level 40 şu an oyunun başlarındayım biraz daha güçlenip tekrar geleceğim bu manyağa... Mesaja git »
Tamamdır hallettim teşekkür ederim... Mesaja git »
Arkadaşlar Tachibana diye bir manyağa geldim geçmiyorum geriye de dönemiyorum ne yapacağım bir yol gösterin... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben globeROM yükledim gayet güzel hiç bir sorun yok tavsiye ederim Epic rom bataryada çok başarılı ama tema sorunu var şu an temayı değiştirince cihaz... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende gittigidiyor dan aldım word kampanyası ile kvk garantili 1214e geldi... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Akşam yardıma gelirim msj atarsınız burdan... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Teknik Özellikler; • 6.44 inç Full HD(1920 x 1080) ekran • Snapdragon 625 (64-bit sekiz çekirdekli işlemci) • Adreno 506 ek... Mesaja git »
Arkadaşları

FA5T

m.grmz

zepharoth
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188