Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ilhami onay
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi18 Aralık 1995
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıTeknoloji, Müzik, Sinema
KonumYurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları19
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Thermaltake P5 Green Uzay Montaj ve Custom Sıvı Soğutma Projesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Ürünlerin fotoğraflarını ekle de gözümüz gönlümüz açılsın Şimdiden hayırlı olsun... Mesaja git »
eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Merhaba, thunderbolt kullanan ürünlerden tavsiye edebileceğiniz var mı? (Mümkünse thunderbolt2 ve ilk sayfada linkte verilen ürün gibi uygun fiyatlı,... Mesaja git »
Çin, elektrikli otomobil cenneti olmaya doğru gidiyor başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Kesinlikle katılıyorum. 3 yıldır Pekin'de yaşıyorum hava kirliliği yüzünden doğru düzgün güneş göremedim. Çinlilerin elektrikli araç sevdası öncelik... Mesaja git »
Bootcamp fat32 formatlı diske erişim izini konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar early 2015 macbook pro kullanmaktayım. Hafıza kapasitesi yeterli gelmediği için bir harici sabit disk edinim ve içine bootcamp ile ... Mesaja git »
Razer Blade serisi Avrupa'ya geliyor başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Windows işletim sistemli, oyun oynatabilen, siyah renkli macbook pro olmuş. Tasarımı kopyalamasalardı keşke. Ayrıca 2200$ = 6334,89TL (Eklenecek vergi... Mesaja git »
Razer Blade serisi Avrupa'ya geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Windows işletim sistemli, oyun oynatabilen, siyah renkli macbook pro olmuş. Tasarımı kopyalamasalardı keşke. Ayrıca 2200$ = 6334,89TL (Eklenecek vergi... Mesaja git »
Kankaya hediye önerisi konusunu başlattı (2 yıl önce)
Yarın en iyi arkadaşımın doğum günü. 19 yaşında teknolojiyle haşır neşir bir erkeğe ne alınabilir? Daha önceden saat, çakmak gibi hediyeler aldım bu s... Mesaja git »
Araba sürmeyi bilmeyenler+yaş? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Yaş 19, ehliyetim var. Otomatik vites harici kullanamıyorum, ve tecrübeye ihtiyacım var... Mesaja git »
Razer DEATHSTALKER Test Masamızda başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Malesef ingilizce olarak kullanmaktayım.... Mesaja git »
Razer DEATHSTALKER Test Masamızda başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Klavyeyi yaklaşık olarak 1 yıldır kullanmaktayım, görsel olarak diğer oyuncu ekipmanlarına karşı basit olsa bile, f/p olarak kesinlikle memnun kalacağ... Mesaja git »
Arkadaşları

Sigmund Floyd

kittyhunter

ScORphY

JaSoN_

T.Kaya

mehmet328

Kağan_

Routine

Shoturday

DaRkNeS$

Etkisizeleman

Atakan.A

CrasHh

Unlimitêd

Papa Emeritus Zero

Plunder

Ferruh Ferman

Cihad Emre

35bk35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Steam
ilhami_onay
LOL
Ashe
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125