Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yipekci
Gerçek AdYusuf Ipekci
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Triger kayışları fark konusunu başlattı (5 ay önce)
Arabalardan çok anlamam, ama birşeyi araştırmaya başlayınca internet sağolsun herşeyini bulmak gibi hastalığım var :) ama tabi uzmanlık gerektiren ala... Mesaja git »
2 Sorum olcak içeri gir (xenon + kıyaslama) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
merhaba, 2009 un konusunu hortlatıyorum ama araştırdım araştırdım net birşey bulamadım. iki farımı da mercekli xenon olarak komple değiştirmek isti... Mesaja git »
Fiber Ses hizmeti üstünden Faks kullanma başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Up. Yil oldu 2016 voip uzerinden faks hala sorunlu mudur? Burada çok net olur yazıyor ama ben gecen sene denedigimde sorun yaşamıştım. Şim... Mesaja git »
Bütçeye Göre Şehir/Yol Bisikleti Tavsiyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Çok amele sorusu olacak ama, o kadar çok model bisiklet var ki, kafam çorba oldu. Bisiklete ilgi duyan, arkadaş ortamlarında konuşan kişiler için... Mesaja git »
trimbox ,cihazları koruma ??? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Öncelikle, ürün işe yarıyor mu bilmiyorum. Elektrik mühendislik firmasında yöneticilik yapıyorum, ve açıkçası ürün beni de ilgilendiriyor. Bu ön ... Mesaja git »
Kaliteli saat tamircisi konusunu başlattı (3 yıl önce)
Pahalı ve manevi değeri olan bir saatim var (10bin TL değerinde) fakat tamir ihtiyacı var. safir cam ve kaliteli bir kayış ve detaylı temizlik yapılma... Mesaja git »
: Yurtdışından araba getirmek? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Arkadaşlar, Ben mercedes e200 ngt getirtmek istiyorum. Bu araç türkiyede yok, fabrika çıkışı doğalgaz ile çalışan güzel bir araç. Mercedes, yeni ... Mesaja git »
: Avea HerYöne Sınırsız tarifeli hattımı KAPATTI! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Arkadaşlar ben de mağdur durumdayım. Daha demin sikayetvar.com 'a aşağıdaki mesajı yazdım. Her yazdığım birebir doğru. Aptal rolüne yatsam, FCT de kul... Mesaja git »
: çift sim kartlı en iyi telefon?bir fikir lütfen. başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
E-Ten Glofiish Dx900 Çift Sim GPS Wi-Fi Windows Mobile VGA (640x480) dokunmatik ekran E-ten i acer yakın geçmişte satın aldı ve b... Mesaja git »
: .::Dell XPS M1730 Gamer Notebook (Review & 3D Mark 06 Tests)::. başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Bu arada, fiyatını yazayım biline; 2000 dolar; pazarlıksız :D Kimseyi korkutmasın ama, bu alet geldiğinde klavyesinin ışığı çalışmıyordu. Türkiye... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.106