Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
limanex
Gerçek Adkenan ince
Doğum Tarihi16 Haziran 1982
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 9 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
sistem aşagıdaki şekildedir, anakart : GA-MA785GT-UD3H işlemci : Athlon I... Mesaja git »
SATILDI - 23 inc acer x233H sifir ayarinda monitor konusunu başlattı (9 yıl önce)
para ihtiyacindan satiliktir, faturasi, kablolari, kutusu sapasaglam durmaktadir 4-5 aylik bir monitordur, hepsiburada.com dan alinmistir, g... Mesaja git »
satilik yada laptop ile takaslik komple sistem konusunu başlattı (10 yıl önce)
intel e6750 2.66 ghz 1333 islemci ( 150 lira ) ( sorunsuz calisiyor ancak faninin ayaklari kirik, o yuzden vidali olarak kullaniyorum ) gigabyte GA-... Mesaja git »
: DEWALT nickli kullanici hakkinda soru ? Okumanizi Tavsiye Ederim başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
ve insalah siz haklisinizdir diyip konuyu ve basligi siliyorum hayirlisi artik... Mesaja git »
: DEWALT nickli kullanici hakkinda soru ? Okumanizi Tavsiye Ederim başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: Chaoss Nasıl 3 p.m le üçkağıt var diyebiliyorsunuz ??? Bu kadar kolay mı insanların şeref ve haysiyetlerine laf atmak ??? bir... Mesaja git »
hocam mesajima bakarsaniz alan birinin olup olmadigini soruyorum direk 3 kagit demedim ve eger alan biri varsa ozur dilerim cumlesini bu yuzden ekle... Mesaja git »
tepki uzerine siliyorum icerigi konusunu başlattı (10 yıl önce)
onceden okuyanlar icin, izin alinmasi gerekiyormus bu tarz bir konu icin o yuzden icerigi siliyorum ama tekrar sunu yazmak isterim bazi sert ... Mesaja git »
Alinik // aopen h420b b11 slim kasadan cikma 300w psu konusunu başlattı (10 yıl önce)
yine forumdan almis oldugum baslikda belirttigim model aopen kasa icin psu ariyorum psu yuvasinin standart disi olabilecegini gozardi ederek aldim k... Mesaja git »
: satilik aOpen 400w power suply - alinik 350 w gercek psu başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
satisa vede aramaya devam... Mesaja git »
selamlar basliktada dedigim gibi elimde H600B B27 kasadan cikma aopen 400w psu var ancak ben cok oc yapab biri olmadigimdan kucuk kasa aldim ( mA... Mesaja git »
Arkadaşları

cengiz_vga

Tkivanc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.186