Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tolgay007
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi13 Haziran ****
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 193
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Dun macin ortasinda atti 50 puan dusurmus. Geri baglanmaya calsitim falan baglanmadi internetimde problem de yoktu.... Mesaja git »
BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Grafikler resmen geri gitmiş sanki ya, kaç video izledim yok yani ben her bf çıktığında bu nasıl grafik derdim bunda hiç etkileyici bir şey yok. Sadec... Mesaja git »
Mekanik Klavye Konusu (GÜNCEL: Mekanik Klavye Rehberi) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yaklasik 7 8 aydir cooler master prokeys cherry blue kullaniyorum ama sol elimin tuslarin cok yuksek olmasindan dolayi agrimaya basladigini fark ettim... Mesaja git »
Battlefield V (2018) [ANA KONU] (19 EKİM) OYNANIŞ VIDEOLARI GELDİ! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hiç etkilenmedim ben, grafikler falan da aynı Bf 1, birsürü ses efekti bile bire bir aynı. Bf4 ile Bf1 arasındaki çok net hissedilen teknoloji farkınd... Mesaja git »
BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
E bu adamlar hiç bişey paylaşmadı bi trailer bide battle royale olacak dediler bu muydu yani?... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yeni symetra harika olmuş bence, biraz op gibi ama nerf gelir zaten muhtemelen. Oynaması çok daha zevkli olmuş güzel bir rework... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 || PLAYSTATION ANA KONU || başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Butun hevesim heyecanim her seyim kacti bu fiyat kabul edilemez bir fiyat. Cok uzucu koskoca ulke ne hale geldi... Mesaja git »
Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Ne kadar problemli bir oyun bu ya, oyun başlayana kadar maç bitiyor bazen oyun yükleniyor ekranında takılıp kalıyor, hızlı karşılaşma deyip oyun bulur... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Son iki günde 11 maç oynayıp hepsini kazandım, daha da girmem bir süre nasıl olsa hepsini geri alacak. Keşke böyle win streak sonrası dese ben senin ... Mesaja git »
Battlefield V (2018) [ANA KONU] (19 EKİM) OYNANIŞ VIDEOLARI GELDİ! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Konseptlere göre oyun haritaları gerçekten güzel olacak, hele şu tankın çimenleri ezip iz bırakması falan harika görünüyor. Oyun zaten böyle olacak ko... Mesaja git »
Arkadaşları

mewluth

CR9

SouL InvictuS

basickit

intikad

mgokhanozen

teknoshop

sahafiec

HoLY.oNE

Alcatraz06

Arnold Schwarzenegger

mtnei

lRealPerest
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.113