Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tolgay007
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi13 Haziran ****
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 187
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ya bende mi bir sorun var bu kadar kişi hayatımın en iyi oyunu vs diye övünce o kadar heveslenerek aldım bu oyunu ama çok sıkıcı geldi bana? Benim beğ... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bu sistem overwatchda var zaten?... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dünyanın en saçma sapan sistemiydi bir anlık lucio sizi dışarı bile atsa sağ tık ile kazanıyor karşı takım böyle bir şey olabilir mi? Eşşek gibi düze... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu oyunda lucio`ya yapılanların sebebi nedir? Range`i o kadar düşürüldü ki aynı anda 2 kişiye can veremiyorsunuz resmen yanına gitme konusunda hızland... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam gta 5 ile karşılaştırıyorum o da ps4 de ama sonuçta. Bu oyunda böyle nasıl desem detay konusunda cidden lafım yok ama animasyon ve ışıklandırma... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Beyler linç yer miyim bilmiyorum ama bu oyunun grafikleri zayıf değil mi? Ben beklentimi çok yükselttim sanırım yada, böyle gün batımından falan etkil... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ayrılmadım sanırım yan görev falan yapıyorum ... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Beyler ben oyunu indiriyorum 10gb lık olan ilk kısım indi ve oyna allah oyna bitmiyor ilk defa böyle bişey gördüm. Kaç saat sürüyor daha oyunun kalan ... Mesaja git »
PSN`Den Bir Şey Alamıyorum konusunu başlattı (7 gün önce)
Merhaba Daha 15 gün önce bir oyun aldığım psnden dün hiç bişey alamadım sürekli kredi kartı bilgileri geçersiz diyor halbuki hiç bir şey değiştirmedi... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutulu Oyun Alma! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bende de aynı sorun var şuan alamıyorum witcher 3 ü sinir oldum dün akşamdan beri konsoldan da alamadım siteden de alamadım.... Mesaja git »
Arkadaşları

mewluth

CR9

SouL InvictuS

basickit

intikad

gokhanozen93

teknoshop

sahafiec

HoLY.oNE

Alcatraz06

Arnold Schwarzenegger

mtnmr

lRealPerest
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Prepare 4 Battle

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.166