Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tolgay007
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi13 Haziran ****
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 193
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: az önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hahahahahahah valla ben oyunu ilk aldığımda seviyordum aslında Junkratı şu 2 mayın verdikleri günden beri düşmanım ona Bu arada PTR da dün gece nerfl... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Junkrat oynayın oyunun en op karakteri hemde yetenek tecrübe vs de istemiyor... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Valla bu oyunun her seyine laf edilir de, karakter tasarimlarina laf edilemez bence hepsi birbirinden guzel ve asiri detayli ozenli calisilmis, Blizza... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Şimdi 0 budget dediğiniz deckler sıfır dust isteyenler demi? Orada anlamadıgım benim mesela 5000 dust yazıyor deck için e belki bende o kartların bazı... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben bu oyunu oynamak istiyorum ilgimi cekiyor ama cok mu gec kaldim sizce? Birsuru paket gelmis vs sitelerden decklere bakiyorum kopyalayim dedigimde ... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Etkinlik baya iyi olmuş bu sefer ama junkratın nerflenmediği hiç bir patch beni alakadar etmiyor artık... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Brigitte competitive de yeni sezonda oynanabilir hale gelecekmiş yani mayıs gibi. İnanılmaz uzun bir süre... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu oyun tarihin en kötü communitysine sahip çünkü ve bunun sebebi de oyunun kendisi. Ben hayatımda bu kadar sinir bozucu bir oyun daha oynamadım bu oy... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben 2500 oldum geçen sezon sonra lose streak yedim klasik tabiki, 2000 lere düştüm artık son 2000 lere geldiğim maçlarda trollük yapıyodum sinirden na... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
9-1 olsaydı da 100 150 sr yukarı atardı en fazla cok takmayın placement maçlarını. Bu oyunda maalesef ben de kazanmanın imkansız olduğu hissine çok ka... Mesaja git »
Arkadaşları

mewluth

CR9

SouL InvictuS

basickit

intikad

mgokhanozen

teknoshop

sahafiec

HoLY.oNE

Alcatraz06

Arnold Schwarzenegger

mtnei

lRealPerest
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.188