Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
the_wind222
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AÖF YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
merhaba arkadaşlar, 1. sınıfa ait ana kaynak ve yardımcı kaynaklardan (murat yayınları, egem yayınları, karacan yayınları) oluşan kitaplarımı ayrıca ... Mesaja git »
AÖF 2016-2017 Öğrenim Yılı Sonu Bilginize... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
harf notunuz FF veya FD olması durumunda ortalamanız kaç olursa olsun o ders veya derslerden kalırsınız. sizin notlarınıza göre; FF olan dersi seney... Mesaja git »
Açık öğretim ve askerlik işlemleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
merhaba arkadaşlar, durumunuzla ilgili keşke kesin bilgilere sahip olsam da size aktarsam ancak maalesef net bilgim yok. zamanında ben de askerlik ... Mesaja git »
@@ Hangi pvc pencere markası @@ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhabalar, Benim evin işi tek seferde bitmeyeceğinden konuyla ilgili bilgi ve yorumlarımı part'lar halinde yazmaya karar verdim. Part-1: [me... Mesaja git »
AÖF 2016-2017 Öğrenim Yılı Sonu Bilginize... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
benim de aynı :(... Mesaja git »
AÖF 2016-2017 Öğrenim Yılı Sonu Bilginize... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar sınav yerleri belli oldu. Bilginiz olsun.... Mesaja git »
tamamdır, sizden haber bekliyorum. işlemler tamamlandıktan sonra yorumumu memnuniyetle paylaşırım. görüşmek üzere. selamlar.... Mesaja git »
Merhabalar, Sevgili belirttiği gibi sorun markalarla ilgili değil, sorun işçilikle ilgili. Kullanılan malzeme... Mesaja git »
Kendi adıma mesajı aldım. Bilgilendirmeyi tüm mecralarda yapacağım. Ama sizden de akustik lamine cam ile ilgili fiyat vs. bilgisi bekliyorum... Mesaja git »
aöf ikinci üni kapsamında soru(acil) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba, Askerlik gibi kritik bir durumla ilgili sizi yanlış yönlendirmek istemem. Anadolu üniversitesinin açıklamasını ve linkini aşağıya ekliyoru... Mesaja git »
Arkadaşları

Drift
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047