Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
the_wind222
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ben de aynı bölümde okuyorum. muhtemelen ikinci dönem alacağınız bilişim hukuku dersine altyapı olması sebebiyle eklemişlerdir. eğer bilişim ile ilgil... Mesaja git »
AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
çok sıkıntılı bir ders. ben de geçen sene almış ve sıkıntı yaşamıştım. kitabın ilk iki ünitesini iptal etmişler, altı üniteden sorumlu tutmuşlar diye ... Mesaja git »
AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
arkadaşlar, lütfen yapmayın. burada sadece birbirinizi kırıyorsunuz. keşke sınav sistemi daha adil (kolay demiyorum, sadece daha adaletli) olsa. keşke... Mesaja git »
hocam dersi ne kadar bildiğinizi değil ne kadar ezberlediğinizi soruyorlar. ders ne kadar akıl yürütme, mantık vs. gibi konuları sorgulamak için güzel... Mesaja git »
AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam, bende iş hayatımda kullandığım için excel'e hakimim ama az bilen ya da öğrenmeye çalışan adam nasıl yapacak soruları bilmiyorum. işin ilginci s... Mesaja git »
Hocam, aynı sınıfta ve aynı durumdayız. Bugün ben de aynı şeyleri düşündüm. Kolay geçer dediğim derslerde bile inanılmaz zorlamışlar. Mesela işlem tab... Mesaja git »
her oturumda tek kitapçık ve tek optik. optik üzerinde dersler ayrı ayrı bulunuyor. her ders için yarım saat süre veriliyor. ona göre hesabı yapabil... Mesaja git »
valla muafiyet konusunu hiç sanmıyorum. kolay gelsin ne diyeyim.... Mesaja git »
bu sene şöyle bir durum yaşadım; geçen sene verilmeye başlanan yeni bir dersimin çıkmış sınav soruları sistemde yoktu. ne yaptıysam kimseye ulaşamadım... Mesaja git »
hocam, bana hiç çıkış yolu bırakmamışsınız :) o halde mecburen kitaba bakacaksınız. yapacak hiç birşey yok. ha belki kitabın sonundaki ünite özeti bir... Mesaja git »
Arkadaşları

Drift

ankay2
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
1.203