Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MeaCulpa_27
Gerçek AdFeyzi Özmen
Doğum Tarihi21 Ekim 1984
MeslekAvukat
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 314
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
O zaman son soru olarak şu anda yılbaşı muhabbetine oyunun sıfırı 99 TL. İkinci el parasına. Acaba şimdi alıp tatil için kıyıda köşede mi tutsam. Yo... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaşlar beni yeni PS 4 kullanıcısıyım. Meslek sebebi ile öyle cok oynayamam haftada 10 saat civarı. Konsolun icinde GTA 5 ile geliyor. Bir de Last ... Mesaja git »
'''PLAYSTATION 4 İÇİN TV TAVSİYELERİ ANA KONU''' başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hay çok yaşa üstad. 3 gündür gözler kızardı vallaha yok input lag, yok bilmem ne. En azından iki oynayan kişi memnunmuş. Bir bakayım şuna.... Mesaja git »
Past Cure (PS4) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Past Cure (PS4) 180 TL street fighter V ps4 75 TL THief ps4 50 TL The ORder 1886 ps4 50 TL This War Of Mine: The Little Ones PS4 oyun dili ... Mesaja git »
HITMAN 6 STEELBOOK EDITION PS4 !! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Oyun orjinal kutusunda tertemiz sorunsuzdur.Dlc kodlar kullanılmamıştır.Özel tasarım metal kutusunda koleksiyonculara özeldir. Kargo sırasında zarar g... Mesaja git »
SATILIK PSN OYUNLARI PS4 başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Ustam ben yeni PS 4 aldım forumdan da. İlanınızı da kirletmek istemiyorum ama bu primary, secondary ne oluyor. Oyunlar digital ama o muhabbet nedir. D... Mesaja git »
Herkese merhabalar arkadaşlar. Bende hafta içi Playstation 4'ü mü alıyorum. Bu sebeple TV arayışına girdim. Önemsediğim özellikler ise; * Digitür... Mesaja git »
'''PLAYSTATION 4 İÇİN TV TAVSİYELERİ ANA KONU''' başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Herkese merhabalar arkadaşlar. Bende hafta içi Playstation 4'ü mü alıyorum. Bu sebeple TV arayışına girdim. Önemsediğim özellikler ise; * Digitür... Mesaja git »
Satilik PS4 500 GB 870 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
P.M... Mesaja git »
Fallout 4 (2015) [ANA KONU] #GOTY çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
O zaman oynanmaz. Ne yapalım artık bilgisayarı değiştirince oynarız.... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

erkan44

SAVIAR

mr.marvel

Atl@s

Legendary One

Gokyabgu

wizardry

fateeh33
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: XBox 360 Jasper Board+120 GB 290 TL!!!
Alıcı: zxcc
Tarih: 4 Mart 2012; 17:36:34
Yorum
Arkadaş güzel fiyat veriyor sorunsuz ve güzel bir alışveriş oldu.
Genel Puan

Ürün: 2 Güne Özel 700 TL'ye Satılık Oyun İçin İdeal Laptop
Alıcı: zekist
Tarih: 4 Mart 2012; 17:36:12
Yorum
Herkeze tavisye edebileceğim çok değerli bir arkadaş, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz, hatta ben yaptım :)
İmza
Oynadığım Oyunlar
The Witcher 2: Assassins of Kings, Skyrim The Walking Dead

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125