Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sinanyigit1975
Gerçek Adsinan yigit
Doğum Tarihi21 Şubat ****
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Moto z kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.telefonun gelen arama zil sesi yüksekliği nasıl?gsm arena da ring 81 DB bilgisi var.benim için zil sesi y... Mesaja git »
STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4/Pro (2017) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
İlk oyunu çıktığı gibi almıştım.bir ay sonra yarı fiyatına düşmüştü.biraz üzülmüştüm.ama benim gibi multiplayer oyunları sevmeyen birini dahi kendisin... Mesaja git »
Uncharted The Lost Legacy (Playstation Exclusive) [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Naughty dog yaptıysa bizede almak düşer.... Mesaja git »
Halit Akçatepe vefat etti başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bir değerimizi daha yitirdik.... Mesaja git »
Bloodborne 2 başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Resistance 4.harika haber... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
3 yada 4 farklı xz inceledim.hepsinde çok düşük zil sesi var.sanırım cihazın Max verebileceği ses kapasitesi duyduğum gibiydi.... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Xz yi inceledim.çok güzel bir telefon ama gelen çağrı bildirim sesi çok düşük.diğer telefonlarla kıyasladığımda çok zayıf bir ses veriyor.bu sorun çöz... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutulu Oyun Alma! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Until dawn ve pes.güzel ikili oldu.... Mesaja git »
Umarım xz compact açıklanır.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
SATILDI Oyun adı: Rise of the tomb raider Pri-Sec: Pri Alındığı ülke: Tr PSN Fiyat: 40 TL İletişim: Pm Ödeme: Garanti Bankası EFT Diğe... Mesaja git »
Arkadaşları

savascakir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

'i find your lack of faith disturbing'

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078