Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sinanyigit1975
Gerçek Adsinan yigit
Doğum Tarihi21 Şubat ****
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 47 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4/Pro (17 Kasım 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
İlk oyun yeni çıkan dan daha güzeldi.hiç beğenmedim.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
http://www.fanatik.com.tr/2017/09/26/besiktas-i-desteklemeye-gelen-galasaraylilar-tribunden-zorla-cikarildi-1321220... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yıllardır bu takıma birsürü çöp biriktirmi?ler.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Altın bidon kaldığı yerden devam ediyor.... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam bende aradaki farkı göze alarak ithalat garantili aldım.cihaz çok güzel.tavsiye ederim.... Mesaja git »
★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hayır.hiçbir işlem yapmadım.... Mesaja git »
★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bende de aynı sorun var.sanırım sony telefonlara has bir problem.... Mesaja git »
Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Krom rengi çok güzel görünüyor. 3000 tl ye inince alınabilir.en çok pil performansını merak ediyorum.... Mesaja git »
STAR WARS BATTLEFRONT 2 * ANA KONU * başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Önlerden yerimizi alalım.sabırsızlıkla beklediğim bir oyun.... Mesaja git »
emeklilik yaşı 72 oluyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Her millet hakettiği şekilde yönetilir.... Mesaja git »
Arkadaşları

savascakir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

'i find your lack of faith disturbing'

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.366